Dr.Slim glukomannan tobolky 50 tbl.

 
 

Vláknina přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu a snížení hmotnosti. 

Dostupnost Vyprodáno
Cena 155,65 Kč bez DPH
179 Kč    
Kód produktu 10
Značka Zentrichova apatyka-Bylinář Karel
Kategorie Bylinář Karel
 

Dr.SLIM glukomannan

Dr.SLIM glukomannan jsou tobolky se silně bobtnající vlákninou na hubnutí a udržení hladiny cholesterolu za dodržení určitých podmínek v dávkování.

Dr.SLIM Glukomannan je doplněk stravy v tobolkách, které v rámci nízkoenergetické diety přispívají k hubnutí a udržení normální hladiny cholesterolu. 

Doplněk stravy v tobolkách 

Složení Dr.SLIM glukomannan

Glukomannan jinak zvaný konjakový mannan, želatinová tobolka. Glukomannan je silně bobtnavá vláknina.

Výživová hodnota tobolky Dr.SLIM:

Energetická hodnota 6,94 kJ (1,71 kcal)

Bílkoviny 0,112 g

Sacharidy 0 g

Tuky 0 g

Vláknina 0,63 g

Sodík 0 g

Návod k použití Dr.SLIM glukomannan

Nejvyšší denní dávka 40 tobolek Dr.SLIM s glukomannanem se nesmí překročit. 1 tobolka obsahuje 0,7 g glukomannanu. Tobolky je nutno přijímat vcelku, nerozkousané, důkladně zapíjet tekutinou, nejlépe před jídlem. Není určeno pro děti. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladovat v suchu, mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v teplotě do 25 °C. Při konzumaci samotného prášku (obsahu vyprázdněné tobolky) u osob s polykacími potížemi hrozí udušení, pokud nebude dostatečně zapíjen vodou nebo rozředěn v tekutině.

Dr.SLIM glukomannan na hubnutí

Glukomannan v rámci nízkoenergetické diety přispívá ke snížení hmotnosti. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu nejméně 3 g glukomannanu denně ve 3 dávkách nejméně po 1 g (2 tobolky), zapitých 1 – 2 sklenicemi vody, před jídlem a v rámci nízkoenergetické diety.

Dr.SLIM s glukomannanem udržuje hladinu cholesterolu

Glukomannan přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 4 g glukomannanu denně (6 – 7 tobolek rozdělit během dne, přijímat krátce před jídlem, hodně zapíjet vodou).

Vyrobeno v ČR pro Zentrichovu apatyku.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 18.9.2018
Dr. Slim s vlákninou používám již delší dobu na hubnutí. Když mě večer nebo spíš v noci honí hlad, tak si vezmu 4 tobolky, zapiju je 300 ml vody a za chvilku je po hladu. Navíc snižuje cholesterol, což je taky důležité.
HP Avatar autora Hana Parmová (Administrátor) 18.9.2018
Díky za hodnocení. Hlavně tobolky hodně zapíjejte, jen tak může vláknina nabobtnat a působit tak, jak je na webu uvedeno. Dokonce to tvrzení povolila Evropská komise, a to je co říct.