Borelióza návod k užívání

Návod k užívání přípravků na očistu po borelióze

 

V kúře po borelióze a jiných parazitálních onemocnění jsou:

Gemmoterapie Bříza, topol a jalovec, EPAM 1000, Francouzský zelený jíl a Tibetské očišťující tobolky, Bylinářské koště bylinný čajBylinky po borelióze

  1. Francouzský zelený jíl připravíme tak, že večer do sklenky s vodou nasypeme 1 vrchovatou umělohmotnou lžičku jílu a zamícháme a necháme aktivovat. Další večer těsně před spaním zamícháme a jílovou vodu vypijeme i s usazeným „jílovým lógrem“.

Druhá varianta je ranní. Ráno jíl připravíme a další ráno po zamíchání nalačno vypijeme. Kúra ze zeleného jílu trvá 21 dní. Po 21 dnech užívání Francouzského zeleného jílu uděláme pauzu na 10 dní, během kterých užíváme Tibetské očišťující tobolky v dávce 3 x denně 3-5 tobolek podle váhy.

  1. Gemmoterapii břízu užíváme 3 x denně patřičný počet kapek podle vaší váhy. Při váze 75 kg je dávka 3x25 kapek. Zachovejte časový odstup od EPAMu cca 15 minut a od jílu 1 hodinu.
  2. Bylinný čaj Bylinářské koště na podporu metabolismu s detoxikačními účinky pijeme 3 x denně.
  3. Tibetský biostimulátor EPAM 1000 – nervový užíváme 4 x denně 8 kapek. Důležité je zachovat časový odstup cca 15 minut od jídla, léků a gemmoterapie, od jílu 1 hodinu.
  4. Po využívání gemmoterapie bříza nasadíme gemmoterapii jalovec + gemmoterapii topol, mají stejné dávkování jako bříza. Všechno ostatní výše uvedené pokračuje do využívání.
  5. V případě přetrvávajících bolestí kloubů nasadíme gemmoterapii černý rybíz-borovice-vinná réva (je to trojkombinace v jedné skleničce). Bolavá místa je možno zevně mazat např. Kittlovou mastí nebo Tibetským balzámem na klouby a páteř z jehličnanů nebo s cedrem.

7. V případě neuróz, nespavosti, nevyrovnané psychiky a ve stresu užíváme gemmoterapii lípu a fíkovník nebo tobolky ze Šišáku.

8. V případě neuralgických potíži pomáhá gemmoterapie třezalka.

9.V případě přetrvávající únavy pomáhá Tibetský biostimulátor EPAM 20-D posilující a gemmoterapie olivovník.  

Důležité je vydržet. Potíže se mohou vracet, jestliže je člověk po borelióze ve stresu nebo prodělal nějaké infekční onemocnění. V tom případě je možné celou kúru zopakovat. Nebo kontaktujte bylinářku Hanku na tel. 604 475 351, se kterou užívání vyladíte.

Kúra po borelióze