Kúra po klíštěti

NÁVOD K UŽÍVÁNÍ PŘÍPRAVKŮ NA OČISTU po klíštěti

 

kúře po problémech vzniklých kousnutím klíštětem, komárem, muchničkou apod. jsou:

Gemmoterapie Bříza, topol a jalovec, EPAM 1000, Francouzský zelený jíl a Tibetské očišťující tobolky, Bylinářské koště bylinný čajBylinky po borelióze

  1. Francouzský zelený jíl připravíme tak, že večer do sklenky s vodou nasypeme 1 vrchovatou umělohmotnou lžičku jílu a zamícháme a necháme aktivovat. Další večer těsně před spaním zamícháme a jílovou vodu vypijeme i s usazeným „jílovým lógrem“.

Druhá varianta je ranní. Ráno jíl připravíme a další ráno po zamíchání nalačno vypijeme. Kúra ze zeleného jílu trvá 21 dní. Po 21 dnech užívání Francouzského zeleného jílu uděláme pauzu na 10 dní, během kterých užíváme Tibetské očišťující tobolky v dávce 3 x denně 3-5 tobolek podle váhy.

  1. Gemmoterapii břízu užíváme 3 x denně patřičný počet kapek podle vaší váhy. Při váze 75 kg je dávka 3x25 kapek. Zachovejte časový odstup od EPAMu cca 15 minut a od jílu 1 hodinu.
  2. Bylinný čaj Bylinářské koště na podporu detoxikačních účinků pijeme 3 x denně.
  3. Tibetský biostimulátor EPAM 1000 – nervový užíváme 4 x denně 8 kapek. Důležité je zachovat časový odstup cca 15 minut od jídla, léků a gemmoterapie, od jílu 1 hodinu.
  4. Po využívání gemmoterapie bříza nasadíme gemmoterapii jalovec + gemmoterapii topol, mají stejné dávkování jako bříza. Všechno ostatní výše uvedené pokračuje do využívání.
  5. V případě přetrvávajících problémů s  klouby nasadíme gemmoterapii černý rybíz-borovice-vinná réva (je to trojkombinace v jedné skleničce). Problémová místa je možno zevně mazat např. Kittlovou mastí nebo Tibetským balzámem na klouby a páteř z jehličnanů nebo s cedrem.

7. Lípa-Slinivka břišní, metabolismus glukózy, játra, normální funkce dýchacího systému, přirozená obranyschopnost organismu, odolnost, relaxace spánek,Lípa normální trávení.

8. Fíkovník je antioxidant, používá se na pohyblivost kloubů, předmenstruační komfort, hojení ran, normální funkce  střevního traktu, mikrobiální rovnováhu a hladinu lipidů v krvi.

9.Tobolky ze Šišáku.

10. Třezalka působí na duševní zdraví, emoční rovnováhu, relaxaci, pozitivní náladu a spánek, potlačuje poruchy spánku z důvodu obsahu hypericinu. Třezalka působí na osvěžení těla, na normální funkci kardiovaskulárního systému, imunitu, duševní rovnováhu, menstruační cyklus.

11 .V případě přetrvávajícího vyčerpání použijte např. Tibetský biostimulátor EPAM 20-D posilující a gemmoterapii olivovník. Olivovník napomáhá přirozené obranyschopnosti organismu, je to antioxidant, který posiluje odolnost a imunitu, působí na krevní tlak, nastoluje normální hladinu cukru v krvi, normální funkci dýchacího systému, normální funkci vylučování ledvin a močových cest a působí na trávicí soustavu  

Důležité je vydržet. Potíže se mohou vracet, jestliže člověk prodělal onemocnění vzniklé po napadení klíštětem, komárem apod, je ve stresu nebo prodělal nějaké infekční onemocnění. V tom případě je možné celou kúru zopakovat. Nebo kontaktujte bylinářku Hanku na tel. 604 475 351, se kterou užívání vyladíte.

Kúra po klíštěti