EPAM Francouzský zelený jíl 56 tob. Zentrichova apatyka -Parma

Mechanické čištění trávicího traktu

Skladem
Kód: 3
208 Kč 180,87 Kč bez DPH

Francouzský zelený jíl tobolky 

Francouzský zelený jíl v tobolkách se také používá při detoxikaci organismu. Tobolky umožňují užívání Francouzského zeleného jílu i těm, kteří nevypijí jílovou vodu, což mohou být děti a dokonce i někteří dospělí jedinci. Tobolky Francouzského zeleného jílu podáváme i domácím zvířatům, pokud trpí jejich trávení nebo potřebují pročistit organismus. 

 

Kdy použít tobolky s Francouzským zeleným jílem

Tobolky s Francouzským zeleným jílem jsou vhodným doplňkem cestovní lékárničky, pokud se vydáváte do exotických krajin, pokud máte během cest zažívací nepříjemnosti, těžký žaludek nebo rychlý průchod stolice skrz střeva.

 

Jak užívat tobolky s Francouzským zeleným jílem

Tobolky se užívají před jídlem 3 x denně 2-3 tobolky důkladně zapít tekutinou.

  • Dodržujte pitný režim, při detoxikaci je třeba vyplavit toxické látky z těla
  • Dětem přiměřeně upravte dávkování
  • Domácím zvířatům doporučujeme přidat tobolky s Francouzským zeleným jílem do žrádla nebo vložit jílovou tobolku do paštiky a podat přímo.
  • Doporučujeme během dne používat také bylinné čaje, např Detoxozen bylináře Zentricha, Kittlův čistící bylinný čaj nebo Bylinářské koště čistící bylinný čaj.

 

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro diabetiky, těhotné a kojící ženy. Není vhodné pro těhotné a kojící je uvedeno z toho důvodu, ne že by byly tobolky závadné, ale naše předpisy pro výše určené skupiny si žádají toto upozornění uvádět...

Jíl nesmí přijít do styku s kovem.
 

Složení tobolek s Francouzským zeleným jílem

Ingrediens: Solum fullonum 83%, Glucose 17 %, želatinové tobolky živočišného původu.
( tj.želatinová tobolka, zelený jíl 83%, glukopur 17%)

Dávkování

Návod k použití: 3 x denně 2 tobolky 15 min. před jídlem po dobu tří týdnů, poté udělat 1 týden přestávku, opět 1 týden užívat a poté opět udělat 1 týden přestávku.

Doporučení: pro absolvování celé kúry je třeba mít 3 balení jílových tobolek.

Doplněk stravy v tobolkách, Balení: 56 tobolek

Informace o Francouzském zeleném jílu

historii jeho používání, zkušenosti s užíváním Francouzského zeleného jílu najdete na našich stránkách v Blogu a Návodech a možná i jinde, dejte si to do vyhledávání....

Bylinář Josef A.Zentrich používal zelený jíl dlouhá léta pro své klienty. O zkušenostech s léčbou vodou a zemí, tedy jílem, napsal i knihu Terraterapie a aquaterapie.

5
1x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AB Avatar autora | 31.5.2019
spokojenost jako vždy,synovi hodně pomohl,děkuji
HP Avatar autora Hana Parmová (Administrátor) 12.6.2019
děkujeme
2
SP Avatar autora | 15.3.2019
Nemůžu hodnotit. Balení obsahuje jen jednu třetinu dávky, kterou doporučujete na krabičce. Tuto informaci při objednávání nemám. To je velká chyba. Tuto informaci by bylo vhodné sdělit předem. Poštovné zbytečně zvyšuje cenu.
HP Avatar autora Hana Parmová (Administrátor) 15.3.2019
Dobrý den, dík za recenzi. Hned to napravím a informaci na stránky přidám, Hanka Parmová