Váženi zákazníci. V době od 28.6 do 7.7. čerpáme dovolenou. Zásilky odešleme 8.7.-9.7. Objednávky z doby od 10.7.-14.7., odešleme následující den. Jako poděkování za trpělivost od nás dostanete drobný dárek- přívěsek dle aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

FIT se zásadotvornými minerály

Dýchací a cévní systém, játra, střeva, trávení. Zásaditá směs minerálů. Dárek síťovka.

Skladem
Kód: 213
887 Kč –4 % 849 Kč 701,65 Kč bez DPH
Detoxikace se zásadotvornými minerály-Zásaditá směs Mineraly, Bylinářské koště, Francouzský zelený jíl, Epam 11
887 Kč –4 %

Buďte FIT se zásadotvornými minerály

V kúře FIT se zásadotvornými minerály je Zásaditá směs Mineraly, Bylinářské koště, Francouzský zelený jíl, Epam 11 a jako dárekBylinky na detoxikaci natahovací síťovka do vyčerpání skladových zásob.

 

Člověk se necítí ve své kůži. Má pocit, že je vyšťavený, bez elánu, s potížemi s nočním odpočinkem, nechutí k něčemu novému. Podle lékařských vyšetření se nejedná o žádnou chorobu, nic není tak závažného, aby se dal zjistit původ tohoto nepříjemného stavu. Tento člověk se pozná i podle toho, že okrasa jeho hlavy jaksi rychle mizí, povrch těla nemá tu správnou barvu a je pokryt nějakými pupíny, ťupíny, či co to je.

Takový člověk je poněkud nevyrovnaný, psychika není zrovna optimální, jeden vypadá jako nafouklý balón a taky se tak cítí. Má výkyvy v chování, necítí se dobře a nikdo mu to nevěří, což se mu nelíbí, a pak reaguje nepřiměřeně. Někdo taky může mít nepříjemné pocity v palci u nohy a to je teda pěkné utrpení.

A co je nám určitě velmi nepříjemné, tak to je možné přemnožení drobných viditelných i neviditelných spolubydlících, kteří s námi žijí v našem těle. Tedy žijí s námi přátelští spolubydlící, kteří dokonce přinášejí užitek, ale i vetřelci, se kterými určitě nechceme mít co do činění. A další a další...

A co tyto stavy způsobuje? 

Na prvním místě vzniku jevu zvaném je nesprávná životospráva, životní prostředí, kouření, alkohol, stres, fyzické a psychické vypětí, nedostatečný nebo paradoxně i nadměrný pohyb.

 Francouzský zelený jíl

Detoxikaci střev provádí Francouzský zelený jíl, kterému říkám „kartáček na střeva“, protože Francouzský zelený jíl právě tak působí. Mechanicky pročistí celý trávicí trakt, nevstřebává se, obsahuje množství minerálních látek.

 

SLOŽENÍ FRANCOUZSKÉHO ZELENÉHO JÍLU

Ingrediens: Solum fullonum 83%, Glucose 17 %,tj. zelený jíl (bentonit) a glukopur

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro diabetiky, těhotné a kojící ženy. Jíl nesmí přijít do styku s kovem.

 

JAK UŽÍVAT FRANCOUZSKÝ ZELENÝ JÍLFrancouzský zelený jíl

Francouzský zelený jíl se užívá buď ráno nalačno, nebo těsně před spaním. Záleží na Vás, pro kterou variantu se rozhodnete. Ráno po vypití odstáté vody s  Francouzským zeleným jílem počkejte 30 nebo více minut, než budete snídat nebo než budete užívat léky. Zvl. dejte pozor na časový odstup při užívání hormonální antikoncepce nebo léků na štítnou žlázu. 

Pokud zvolíte večerní variantu užívání Francouzského zeleného jílu, tak dodržte také patřičný časový odstup a jíl použijte těsně před spaním, vyčistí vám i oblast jazyka.

 

Zásaditá směs Mineraly

Zásaditá směs MINERALY je ochucená sypká směs vápníku, hořčíku, draslíku a sodíku na přípravu ochuceného nápoje. Nápoj je určený pro všechny věkové kategorie, i pro dětí, cukrovkáře, sportovce i rekonvalescenty. Použití: 3-4 x denně 1 čajovou lžičku do sklenky vody, zamíchat a vypít.

  

SLOŽENÍ ZÁSADITÉ SMĚSI MINERALY

 

Nosič kukuřičná vláknina. Mléčnan vápenatý, citronan trojdraselný, citronan trojsodný, mléčnan hořečnatý. Regulátory kyselosti kyselina citronová, kyselina jablečná. Aroma. Barveno kurkuminem. Sladidlo sukralóza. Protispékavá látka fosforečnan vápenatý.

Výživová hodnota 100 g Zásadité směsi MINERALY, hmotnost balení 400 g


Energetická hodnota 830 kJ (198 kcal)
Bílkoviny 0 g
Sacharidy 5 g
Tuky 0 g


MINERÁLNÍ LÁTKY V ZÁSADITÉ SMĚSI MINERÁLY:

Draslík 4000 mg, sodík 2000 mg, vápník 1600 mg, hořčík 750 mg. 100 g prášku obsahuje 200 % denní doporučené dávky draslíku, vápníku a hořčíku.

UPOZORNĚNÍ PŘI UŽÍVÁNÍ ZÁSADITÉ SMĚSI MINERALY

 

Nutná opatrnost při hypertenzi (obsahuje sodík), nevhodné při alergii na některou z použitých surovin. Nadměrná jednorázová dávka nebo zvýšená koncentrace nápoje může působit nevolnost nebo projímavě.

 

PŘÍPRAVA ZÁSADITÉ SMĚSI MINERALY

Zarovnaná polévková lžíce prášku (8 g) se rozmíchá do 0,2 l vody. Nejvyšší doporučená denní dávka 50 g prášku se v případě potřeby rozdělí na menší dávky během dne, může se střídat s jinými vhodnými tekutinami. Zákal je typickou vlastností nápoje, mírný sediment není na závadu. Hotový nápoj je určen k okamžité spotřebě. Návod k přípravě nutno dodržet.

JAK PŮSOBÍ MINERÁLY V ZÁSADITÉ SMĚSI MINERALY

Vápník přispívá k normální srážlivosti krve

Vápník přispívá k normálnímu energetickému metabolismu

Vápník přispívá k normální činnosti svalů

Vápník přispívá k normální funkci nervových přenosů

Vápník přispívá k normální funkci trávicích enzymů

Vápník se podílí na procesu dělení a specializace buněk

Vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí

Vápník je potřebný pro udržení normálního stavu zubů

 

Draslík přispívá k normální činnosti nervové soustavy

Draslík přispívá k normální činnosti svalů

Draslík přispívá k udržení normálního tlaku krve

 

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

Hořčík přispívá k elektrolytické rovnováze

Hořčík přispívá k normálnímu energetickému metabolismu

Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy

Hořčík přispívá k normální činnosti svalů

Hořčík přispívá k normální syntéze bílkovin

Hořčík přispívá k normální psychické činnosti

Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí

Hořčík přispívá k udržení normálního stavu zubů

Hořčík se podílí na procesu dělení buněk

Bylinářské koště bylinný čajBylinářské koště

Bylinářské koště bylinný čaj na čištění organismu a na normální funkce jater, střev, srdce, cév, trávení, cholesterol, dýchací a močové cesta a na relaxaci.

Doplní pitný režim a dodá látky, které se nacházejí v přirozené podobě v léčivých bylinkách.

Příprava čaje:  1-3x denně zalít vařící vodou, vyluhovat 10 minut pod pokličkou a po doušcích vypít. Balení 50 g vystačí cca na 1 týden.

Vztah ke zdraví ze seznamu dosud neposouzených zdravotních tvrzení podle článku 13.1 - tzv. "On hold" seznamu   

  • Čekanka-normální funkce střevního traktu a jater, normální funkce srdce a cév, hladina glukózy v krvi, normální stav kostí a kloubů

  • Měsíček-normální funkce jater, střev a trávení, osvěžení těla, normální funkce dýchacího systému, normální stav pokožky
  • Vřes-Normální funkce ledvin a močových cest, imunita, relaxace, dobrý spánek a pozitivní nálada
  • Pampeliška kořen-normální činnost jater a metabolismus sacharidů
  • Rdesno ptačí-truskavec ptačí- normální funkce dýchacího systému a močových cest
  • Chmelové šištice- relaxace, dobrý spánek, uklidňující, normální hladina cholesterolu v krvi, normální trávení, menopauzální komfort, normální činnost nervové soustavy
  • Meduňka- normální trávení, kognitivní a duševní zdraví, relaxace, pozitivní nálada, spánek, normální činnost oběhové soustavy, hormonální rovnováha

 

 

Tibetský biostimulátor EPAM 11- obranyschopnost 

 Tinktura z bylin s obsahem 14% alkoholu, 50 ml

Vztah ke zdraví ze seznamu dosud neposouzených zdravotních tvrzení podle článku 13.1 - tzv. "On hold" seznamu   

Ženšen - přirozená obranyschopnost – imunitní systém, duševní stav a výkon, koncentrace, koordinace, stres, fyzický výkon a stav

Máta – Normální trávení, normální činnost trávicí soustavy a střev, při nadýmání, přirozená obranyschopnost - imunitní systém, relaxace – spánek, normální funkce dýchacího systému

Borovice - normální funkce dýchacího systému;

Hloh - Normální činnost srdce a cévního systému, transport kyslíku  - oběh, relaxační účinek - napomáhá usínání, normální funkce nervové a oběhové soustavy,

Kozlík - Duševní zdraví - relaxace – stres, normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní tlak, normální trávení, kognitivní funkce

Propolis je pryskyřičná látka přírodního původu, vytvářená včelami. Propolis obsahuje stopové prvky, enzymy, vitamíny, flavonoidy. Propolis má účinky, které využívají včely na ochranu úlu. Nevhodné pro osoby alergické na včelí produkty.

Doplněk stravy s alkoholem, 50 ml. 

DÁVKOVÁNÍ EPAM 11

Dospělí a děti od 15 let: 5-8 kapek 1-3x denně do 50-100 ml převařené vychladlé vody, nebo ponechat daný počet kapek 1-2 min. pod jazykem a spolknout.

Děti od 3 let mohou užívat 1 kapku na 1 rok věku dítěte. .

UPOZORNĚNÍ

Před upotřebením protřepat, sediment není na závadu! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti a kojící a těhotné ženy. Není vhodné pro osoby alergické na propolis.

 Pro efektivní účinek doporučujeme dobrat celé balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: