Váženi zákazníci. V době od 28.6 do 7.7. čerpáme dovolenou. Zásilky odešleme 8.7.-9.7. Objednávky z doby od 10.7.-14.7., odešleme následující den. Jako poděkování za trpělivost od nás dostanete drobný dárek- přívěsek dle aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

Eminent kniha J.Janča Praktické kalendárium alternativní medicíny

Praktické rady alternativní medicíny

Skladem
Kód: 180
Značka: Eminent
281 Kč 281 Kč bez DPH

 Praktické kalendárium alternativní medicíny

 

je kniha legendárního léčitele a znalce alternativní medicíny Ing.Jiřího Janči

 

Jiří Janča

V knize Jiří Janča uložil znalosti léčby přírodními postupy. Využil znalostí orientálních metod a členění Praktického kalendária alternativní medicíny založil na systému orientálních kalendářů.

 

Kalendáře jsou rozdělené na 24 období a šest kroků. Toto představuje vždy dva měsíce, které jsou spojené stejnými typickými symboly nebo barvou.

 

Ke každému z měsíců je přiřazeno nekolik dominujících léčivých  bylinek. A o léčivých  charakteristikách a účincích léčivých rostlin na náš organismus je pojednáno v jednotlivých kapitolách knihy Praktické kalendárium alternativní medicíny.


V knize Praktické kalendárium alternativní medicíny se seznámíte s přírodními prostředky, léčivými postupy, najdete zde mnohé léčebné návody. 

 

Přípravky v Praktickém kalendáriu alternativní medicíny jsou zařazeny s ohledem na roční období nebo je najdete v souvislostechs hlavními nemocemi, které se obvykle vyskytují a jsou tím charakteristické pro měsíce v roce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: