Javor babyka tinktura z pupenů 50 ml (Gemmoterapie)

Normální funkce žlučníku, metabolismus bílkovin, sacharidů a lipidů

Skladem
Kód: 75
155 Kč 128,10 Kč bez DPH

Javor babyka

 

Vztah ke zdraví ze seznamu dosud neposouzených zdravotních tvrzení podle článku 13.1 - tzv. "On hold" seznamu Javor babyka.

Normální funkce žlučníku, metabolismus bílkovin, sacharidů a lipidů.

 

Osvěta, co to je, když se řekne:

Sacharidy

Tak to je jiný název pro cukry. 

Lipidy

Lipidy pocházejí z řeckého lipos=tuk, takže tuk je podsložka lipidů. Lipidy ve výživě člověka tvoří nepostradatelnou část - obsahují totiž esenciální mastné kyseliny. Plní ochrannou úlohu, obalují vnitřní orgány, jsou zdrojem energie, jsou bio katalyzátory, jsou součástí biomembrán.

Bílkoviny

Bílkoviny tvoří základní stavební materiál. Úloha bílkovin pro živý organismus je zcela nezastupitelná.  V organismu není úložiště bílkovin, nelze je schraňovat jako tuky a cukry. Bílkoviny se stále tvoří a odbourávání.

Takže je jasné, že jestli metabolismus funguje jak má, nebo jsou zádrhely v jeho činnosti, může být pro náš organismus velice zásadní. 

Doplněk stravy s alkoholem

Složení: Výtažek z pupenů, 48% alkohol, rostlinný glycerol. Obsah 50 ml

Dávkování:

Po protřepání 1 kapka (0,05 ml= 50 mg) na 1 kg tělesné hmotnosti, rozdělit na 3 dílčí dávky za den. U dětí od 10-ti let 1 kapka na 1 rok věku za den nakapat do sklenice vody. Uvedené dávkování se nesmí překročit.  

Není určeno pro děti do 10-ti let, těhotným a kojícím ženám. Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Případný zákal není na závadu.

 

Co potřebujete vědět o gemmoterapii? 

CO JE GEMMOTERAPIE?

Gemmoterapie je metoda fytoterapie, která je založena na zpracování  čerstvých pupenů stromů a jiných zárodečných tkání do formy lihové tinktury.

JAK SE POUŽÍVÁ GEMMOTERAPIE?

  • Doporučujeme detoxikaci organismu břízou (buk, dub, jilm). Stačí 1 sklenka nebo v akutním případě 3 dny užívání samostatně.
  • Potom následuje užívání dalších výtažků z pupenů (gemmoterapeutik).

 

JAK SE DÁVKUJE GEMMOTERAPIE?

Na 1 kg váhy se obvykle užívá 1 kapka (někdy až 2 kapky). Znamená to, že dospělý člověk vážící 60 kg užívá 3x denně 20 kapek gemmopreparátu.

LZE KOMBINOVAT GEMMOTERAPII S LÉKY?

Gemmoterapeutika je možné kombinovat s bylinkami, homeopatiky, klasickou léčbou, léky. Doporučujeme zachovat časový odstup cca 15 minut.

MŮŽOU GEMMOTERAPII DOMÁCÍ ZVÍŘATA?

Samozřejmě, pokud se objeví problém, který naznačuje možnost použití gemmoterapie.

KDE NAJDU INFORMACE O GEMMOTERAPII?

Bylinář J.A.ZENTRICH-GEMMOTERAPIE, přírodní léčba pupeny.

Zkušenosti ze zahraničí -francouzský lékař- Philippe Andrianne - Velká kniha gemmoterapie.

Informace o léčivých účincích bylinek najdete v herbářích starých bylinářů, na Wikipedii, a něco zajímavého se najde i v Herbáři Zentrichovy apatyky.

UPOZORNĚNÍ NA ÚČINKY GEMMOTERAPIE

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.5.2012), které platí od 14.12 2012 neumožňuje firmám  uvádět účinky doplňků stravy na organismus.

50 ml

 

Obrázky léčivých bylinek nám poskytla p.Orsáková, logo je Bylinář Karel, prosím, udělejte si svoje...

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: