Váženi zákazníci. V době od 28.6 do 7.7. čerpáme dovolenou. Zásilky odešleme 8.7.-9.7. Objednávky z doby od 10.7.-14.7., odešleme následující den. Jako poděkování za trpělivost od nás dostanete drobný dárek- přívěsek dle aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

Kúra pro normální váhu s Dr.Slimem

Snížení hmotnosti a udržení normální hladiny cholesterolu, nervový systém, vyčerpání, tlak krve, metabolismus, štítná žláza. 

Skladem
Kód: 92
620 Kč –6 % 578 Kč 516,07 Kč bez DPH
Snížení hmotnosti a udržení normální hladiny cholesterolu, nervový systém, vyčerpání, tlak krve, metabolismus 
Tip
620 Kč –6 %

Na metabolismus, hubnutí a cholesterol

 

V kúře je vláknina glukomannan Dr.Slim v tobolkách a Zásaditá směs MINERALY VITAL v prášku s obsahem sladidlaZasaditá_smes_Vital s minerály, vitaminy a stopovými prvky

 Doplněk stravy, sypká směs a tobolky. 

 

Co je glukomannan Dr.Slim?

 

Dr.Slim jsou tobolky s vlákninou glukomannan. Glukomannan je rostlinná vláknina pektinového typu, má extrémní schopnost nabobtnání, výrazně zvětší svůj objem, čímž zaplní žaludek a střeva. Glukomannan se také nazývá konjakový mannan.

Glukomannan, tedy tobolky Dr.Slim, přispívá v rámci nízkoenergetické diety ke snížení hmotnosti. Podmínkou je, že denně užijete 3 g glukomannanu. Jedna tobolka obsahuje 0,7 g glukomannanu, takže denní dávka je 3 x denně 2 tobolky zapít 1-2 sklenicemi vody před jídlem. Glukomannan si žádá pár minut na nabobtnání, dejte mu tak 15 minut. Komu by se taky chtělo jíst hned po vypití ¼ až ½ litru vody?

SLOŽENÍ tobolek DR.SLIM GLUKOMANNAN

Glukomannan jinak zvaný konjakový mannan, želatinová tobolka. Glukomannan je silně bobtnavá vláknina.

VÝŽIVOVÁ HODNOTA TOBOLKY DR.SLIM:

Energetická hodnota 6,94 kJ (1,71 kcal)

Bílkoviny 0,112 g

Sacharidy 0 g

Tuky 0 g

Vláknina 0,63 g

Sodík 0 g

NÁVOD K POUŽITÍ DR.SLIM GLUKOMANNAN

Nejvyšší denní dávka 40 tobolek Dr.SLIM s glukomannanem se nesmí překročit. 1 tobolka obsahuje 0,7 g glukomannanu. Tobolky je nutno přijímat vcelku, nerozkousané, důkladně zapíjet tekutinou, nejlépe před jídlem. Není určeno pro děti. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladovat v suchu, mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v teplotě do 25 °C. Při konzumaci samotného prášku (obsahu vyprázdněné tobolky) u osob s polykacími potížemi hrozí udušení, pokud nebude dostatečně zapíjen vodou nebo rozředěn v tekutině.

DR.SLIM GLUKOMANNAN NA HUBNUTÍDr. Slim na hubnutí a cholesterol

Glukomannan v rámci nízkoenergetické diety přispívá ke snížení hmotnosti. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu nejméně 3 g glukomannanu denně ve 3 dávkách nejméně po 1 g (2 tobolky), zapitých 1 – 2 sklenicemi vody, před jídlem a v rámci nízkoenergetické diety.

Zásaditá směs Mineraly VITAL 

Co doplní minerály, vitamíny a stopové prvky?

Zásaditá směs MINERALY VITAL obsahuje v sypké podobě zásadotvorné minerální látky-hořčík, vápník, sodík a draslík. Zásaditá směs MINERALY VITAL je ochucená sypká směs na přípravu minerálního nápoje s vitamíny ve vodě rozpustnými, což jsou A, B, C, D, E, K. A aby toho nebylo málo, tak k minerálům a vitamínům patří také stopové prvky, bez kterých by to nešlo. V Zásadité směsi VITAL je zinek, chróm, jód a selen.

 

Na co působí minerály?

  • Vápník přispívá k normálnímu metabolismu, normální funkci trávicích enzymů, k normální činnosti svalů, stavu kostí, zubů, nervových přenosů
  • Hořčík přispívá k normálnímu metabolismu, snížení míry únavy a vyčerpání, normální elektrolytické rovnováze, působí k udržení normální činnosti nervové soustavy, svalů, stavu zubů, kostí, normální syntéze bílkovin
  • Draslík přispívá k normální činnosti nervové soustavy, svalů a udržení normálního tlaku krve

 

Zinek přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad, sacharidů, makroživin, mastných kyselin, vitaminu A, normální syntéze bílkovin, stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky, zraku, testosteronu v krvi, imunitě

Jód přispívá k normálnímu růstu dětí, 

Chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a normální hladiny cukru v krvi.

Selen přispívá k normální činnosti štítné žlázy, spermatogenezi, imunitě, stavu vlasů a nehtů.

Maximální doporučená denní dávka je 50 g, což je 5 zarovnaných polévkových lžic. Ve 100 g zásadité směsi je 200% výše uvedených minerálů, vitamínů a stopových prvků.

Doporučení bylináře Karla: Do 0,25 l studené vody dejte vrchovatou 1 čajovou lžičku zásadité směsi, nejlépe se rozmíchá v šejkru nebo použijte zavařovací sklenici s víčkem, nebo prostě důkladně rozmíchejte lžičkou.

 

Bonus navíc -Dr.Slim také na cholesterol

 

Vláknina glukomannan, tedy tobolky Dr.Slim, přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu. Glukomannan má schopnost snížit hladinu celkového cholesterolu a zvýšit hladinu HDL, tedy „hodného“ cholesterolu celkovým snížením vstřebávání tuků a žlučových kyselin. Výše uvedené platí, pokud užijete za den 4 g glukomannanu, což je 6-7 tobolek denně důkladně zapitých vodou.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: