Váženi zákazníci. V době od 28.6 do 7.7. čerpáme dovolenou. Zásilky odešleme 8.7.-9.7. Objednávky z doby od 10.7.-14.7., odešleme následující den. Jako poděkování za trpělivost od nás dostanete drobný dárek- přívěsek dle aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

Bylinářka Hanka

Kdo jsem ?

To mi byla jednou krásně položená otázka. Každý se ptá „Jak se jmenuješ“ nebo „Co děláš“,Bylinářka Hanka ale nikdo mi vlastně nepoložil otázku „Kdo jsi?“ Až teď jsem si uvědomila, že každý z nás má mnoho profesí. Jen si neuvědomujeme, co všechno děláme a více či méně zvládáme.

Jmenuji se Hanka Parmová. Pracuji ve společnosti ZENTRICHOVA APATYKA, s.r.o. a jsem jejím spoluvlastnící a jednatelkou. To jsou tak ty obecné odpovědi, kterými odpovídáme na otázky.

 

A teď kdo jsem? Jsem člověk, žena, matka, dcera, manželka, babička, kamarádka. Jsem kuchařka, uklízečka, pradlena. Jsem bylinářka Hanka. Jsem žákyně, získávající vědomosti od Mistrů (což jsou ti, kteří jsou dál než já) a od Univerza, které je nekonečné a všeznající.

 

Zároveň jsem učitelka, poradkyně a spisovatelka drobných článků s návody. Vědomosti předávám dále k těm, kteří informace a cestu k nim teprve hledají třeba i prostřednictvím televize. Z výčtu je vidět, že každý z nás je člověk mnoha procesí a tváří. Pozitivní v tom je, že když se zrovna nevede v jednom oboru, máme ještě spoustu jiných možností a příležitostí. Teď mě napadlo, že je vlastně škoda, že v léčebnách na stejnou otázku „Kdo jsi“, odpovídají závislí, „Jsem alkoholik“. To je deprimující, zbavují se dalších příležitostí. Kdyby vyzdvihli pozitiva alkoholiků, možná by se rychleji uzdravovali…

Jsem Hanka Parmová

Jsem Hanka Parmová, bylinářka, a od dětství se zajímám o to, co je mezi nebem a zemí. Zajímá mě historie lidstva, zajímá mě medicína dávných věků, zajímá mě vědění předchozích generací a civilizací. Věnuju se čínské kosmologii, jejíž principy se snažím uplatňovat v našem prostředí. Čínská medicína, feng-šuej, numerologie, I-ťing, princip pěti prvků a šesti energií jsou záležitosti, které platí v každé době a v každém prostředí. Však to taky není systém, který se objevil přes noc, ale vlastně nikdo neví, kde se tady vědomosti vzaly.

 

Moje zájmy mě časem přivedly k nové profesi, ale možná naopak profese přišla a zúročily se moje zájmy. Jsem šťastný člověk, dělám to, co mě baví.

 

Jak jsme začínali s bylinkami

 

Před lety, někdy v roce 1997 jsme s manželem, a samozřejmě se souhlasem našeho kamaráda bylináře J.A.Zentricha,  založili Zentrichovu apatyku. Nejdříve jako fyzické osoby a pak Zentrichova apatykav roce 2004 se z našeho uskupení stala společnost s ručením omezeným. Tehdy před lety jsme začali prodávat bylinné čaje bylináře Zentricha a další produkty, které používal pro své pacienty Pepíček Zentrich ve svých poradnách. Chtěli jsme se věnovat činnosti, která má smysl, prodávat produkty, které jsou prověřené.

 

A tak nejlepší volba byla spojit své síly s J.A.Zentrichem a spolehnout se na jeho zkušenosti a držet se jeho rad. S výrobci, jejichž výrobky nám doporučil, spolupracujeme dodnes. To považuju za záruku kvality, výrobky totiž mají své zákazníky již 10-15 let, a to je v dnešní uspěchané době velký úspěch.

 

ZENTRICHOVA APATYKA, s.r.o. zásobuje prodejny zdravé výživy, bylinkářství, velkoobchody s doplňky stravy a lékárenský velkoobchod. Zákazníci si náš sortiment mohou zakoupit prostřednictvím e-shopu www.ZentrichovaApatyka.cz nebo www.gemmoterapie.cz a nebo se objednat na poradu do kamenné prodejny na adrese Ke Kateřinkám 1407/9, Praha 4. Ráda poradím (pro zákazníky zdarma), doporučím postupy a produkty, které by mohly pomoct při řešení problému. Mnoho zákazníků má kromě dětí a rodičů ještě domácí mazlíčky, takže i tam hledáme možnosti, jak ulevit od potíží.

 

Mám velkou radost, že se rozrůstá skupina lidí, kteří se odmítají podrobit chemickému diktátu potravinářství a farmacie. Vyrostla generace maminek, která pro své potomky hledá zdravé jídlo, pití, chce léčit v první řadě bylinkami a postupy prověřenými generacemi babiček. Velká část zákaznic je v „babičkovském“ věku, tzn. samy jsou v období přechodu (s tím souvisejí určité obtíže), děti mají děti a rodiče jsou v požehnaném věku. Pro všechny se společně snažíme najít přírodní cestu ke zdraví.

 

A tak hledáme. Platí známé „ Není bylina, aby na něco nebyla“. Ale bylinky nejsou všemocné, vyřešení obtíží vyžaduje i určitou sebekázeň, úpravu životního stylu, úpravu stravy, pohyb apod. Říká se, že všechno je v hlavě. Někdy nemocný potřebuje jen nasměrovat, aby si uvědomil, kde je zakopaný pes. Tím vším se v poradně zabýváme. 

 

Astrotyp pomůže s rozkódováním skrytých problémů

K vyhledání obtíží zdravotních i partnerských si také pomáhám rozborem astrotypu, což je rozbor z data narození včetně hodiny narození. To už je placená služba. Na rozbor potřebuju čas a klid.

Při rozboru astrotypu zjistím, že klient má třeba dispozice k onemocnění močových cest. Podle čínské medicíny existuje souvislost mezi ledvinami, močovými cestami, životní cestou, kariérou, plodností, prostatickými obtížemi, nepořádkem v předsíni, neurovnanými vztahy, bolestí kolen, zablokovanou bederní páteří, nevhodnou kombinací barev, špatnou volbou stravy, stres, strach, chlad…Tyto všechny a spoustu dalších aspektů je třeba zohlednit, když klient chce problém vyřešit. Existují totiž lidé, kteří si své nemoci hýčkají a jen říkají, že se chtějí uzdravit, nemoc jim slouží jako způsob ovládání svého okolí. Zamyslete se nad slovy MOC–NEMOC-BEZMOC-NEMOCNÍ MOCNÍ-MOCNÍ NEMOCNÍ-MOCNÍ ONEMOCNÍ Z NEDOSTATKU MOCI-MOC JE NEMOC-NEMOC JE MOCNÁ…

 

Když tedy vyřešíme ostatní možnosti, které mohou spolupůsobit na obtíže v oblasti ledvin a močových cest, tak přejdeme k něčemu hmatatelnému, což jsou bylinky, doplňky stravy a úprava životního stylu.

Kdo má tedy zájem o moje rady, může se objednat a problémy se společně pokusíme vyřešit.

 

Hezký den přeje Hanka