Fytoncizen-Antibiotický bylinný čaj 50 g

Imunita, dýchací a močové cesty, při napadení nepřátelskými potvůrkami

Skladem
Kód: 132
Značka: Fontána
70 Kč 62,50 Kč bez DPH

Fytoncizen

Bylinný čaj bylináře Zentricha 

Staří a legendární bylináři a babky kořenářky měli oblíbenou řadu bylinek, které se používaly při různých typech nákaz. Nepotřebovali vědět, jestli se jedná o tu či onu potvůrku podivnou, kterou stejně není vidět pouhým okem.. Použili bylinky, o kterých věděli, jak působí. Ze směsi takovýchto bylinek připravil bylinář Zentrich čajovou směs, které dal název Fytoncizen, čaj působí zevně i vnitřně.

 

Složení čaje Fytoncizen

Zelený čaj, tymián, lichořeřišnice, řepík, myrta vonná

Vztah ke zdraví ze seznamu dosud neposouzených zdravotních tvrzení podle článku 13.1 - tzv. "On hold" seznamu 

Zelený čaj- čínský čajovník-Metabolismus, antioxidant, oxidace tuků, normální činnost srdce, obsahuje flavonoidy a byla to podle pověstí první bylinka, kterou čínský císař použil jako čaj

Tymián- Osvěžení těla, imunita, normální stav kardiovaskulární soustavy, mentální zdraví

Lichořeřišnice-likviduje nepřátele

Řepík lékařský- Normální funkce močové soustavy (ledviny), normální funkce horních cest dýchacích/ Imunita, normální činnost jater, vylučování, normální stav pokožky, normální činnost oběhové soustavy

Myrta- likviduje nepřátele

Jak se připravuje bylinný čaj

Pokud není uvedeno na sáčku s bylinným čajem jinak, tak obvykle přelijeme 1 čajovou lžičku bylinek 0,25 l vroucí vody. Bylinky přikrýt pokličkou, aby neutekly vonné a léčivé silice. Po 10-15 minutách louhování scedit a po doušcích vypít.

 

Bylinky pro děti

Pro děti připravujeme poloviční dávku bylinného čaje, zchladlý čaj můžeme lehce osladit medem.

Bylinné čaje nejsou léky. Účinky jednotlivých bylinek si můžete prohlédnout v tištěné podobě např. v Herbáři J.A.Zentricha a J.Janči.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 28.2.2020
Výborný čaj s okamžitým tonizujícím účinkem. Bohužel jsem si netroufla použít rovnou místo antibiotik, to bych musela s někým konzultovat. Koupila bych klidně i 100g v jednom sáčku, byl hned pryč :).
HP Avatar autora Hana Parmová (Administrátor) 1.3.2020
Děkujeme za hodnocení.