Jeřáb ptačí tinktura z pupenů 50 ml (Gemmoterapie)

Osvěžení těla, imunita, vhodný při stresu a námaze.

Skladem
Kód: 78
155 Kč 128,10 Kč bez DPH

Jeřáb ptačí

 

Vztah ke zdraví ze seznamu dosud neposouzených zdravotních tvrzení podle článku 13.1 - tzv. "On hold" seznamu 

Osvěžení těla, imunita, vhodný při stresu a námaze.
Jeřáb

Co to je osvěžení těla?

Osvěžení těla je výraz, který prozatím EU povolila ve spojitosti s Jeřábem ptačím. Co to tedy je to osvěžení těla? Tak to přesně nevím. Definici "Osvěžení těla" jsem nikde nenašla, tak se pokusím o vlastní interpretaci.

Organismus lety nemládne, opotřebovává se duše i fyzická schránka. Hormonální činnost vyhasíná, vyčerpávají se orgány, člověk je v trvalém napětí, nemůže se uvolnit. To všechno může mít příčinu v tom, že tělo není svěží, organismus je vyčerpaný.

Všichni osvěžují tělo zevně různými kosmetickými přípravky. Ale to, jak se cítíme zevnitř, to se právě projeví na zevnějšku. Takže jestliže je tělo uvnitř svěží, bude svěží i náš povrch.

 

Citát na závěr: 

„Tělesná cvičení a střídmost mohou tedy i ve stáří udržet něco z dřívější tělesné síly a svěžesti.“ Marcus Tullius Cicero

Doplněk stravy s alkoholem  

Složení: Výtažek z pupenů, 48% alkohol, rostlinný glycerol. Obsah 50 ml

Dávkování:

Po protřepání 1 kapka (0,05 ml= 50 mg) na 1 kg tělesné hmotnosti, rozdělit na 3 dílčí dávky za den. U dětí od 10-ti let 1 kapka na 1 rok věku za den nakapat do sklenice vody. Uvedené dávkování se nesmí překročit.  

Není určeno pro děti do 10-ti let, těhotným a kojícím ženám. Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Případný zákal není na závadu.

 

 

Co potřebujete vědět o gemmoterapii? 

CO JE GEMMOTERAPIE?

Gemmoterapie je metoda fytoterapie, která je založena na zpracování  čerstvých pupenů stromů a jiných zárodečných tkání do formy lihové tinktury.

JAK SE POUŽÍVÁ GEMMOTERAPIE?

  • Doporučujeme detoxikaci organismu břízou (buk, dub, jilm). Stačí 1 sklenka nebo v akutním případě 3 dny užívání samostatně.
  • Potom následuje užívání dalších výtažků z pupenů (gemmoterapeutik).

 

JAK SE DÁVKUJE GEMMOTERAPIE?

Na 1 kg váhy se obvykle užívá 1 kapka (někdy až 2 kapky). Znamená to, že dospělý člověk vážící 60 kg užívá 3x denně 20 kapek gemmopreparátu.

LZE KOMBINOVAT GEMMOTERAPII S LÉKY?

Gemmoterapeutika je možné kombinovat s bylinkami, homeopatiky, klasickou léčbou, léky. Doporučujeme zachovat časový odstup cca 15 minut.

MŮŽOU GEMMOTERAPII DOMÁCÍ ZVÍŘATA?

Samozřejmě, pokud se objeví problém, který naznačuje možnost použití gemmoterapie.

KDE NAJDU INFORMACE O GEMMOTERAPII?

Bylinář J.A.ZENTRICH-GEMMOTERAPIE, přírodní léčba pupeny.

Zkušenosti ze zahraničí -francouzský lékař- Philippe Andrianne - Velká kniha gemmoterapie.

Informace o léčivých účincích bylinek najdete v herbářích starých bylinářů, na Wikipedii, a něco zajímavého se najde i v Herbáři Zentrichovy apatyky.

UPOZORNĚNÍ NA ÚČINKY GEMMOTERAPIE

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.5.2012), které platí od 14.12 2012 neumožňuje firmám  uvádět účinky doplňků stravy na organismus.

50 ml

 

Obrázky léčivých bylinek nám poskytla p.Orsáková, logo je Bylinář Karel, prosím, udělejte si svoje...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: