Jak používat Kittlovu mast

ORIGINÁLNÍ SLOŽENÍ KITTLOVY MASTI EPAM

včelí vosk, rostlinný olej, síra, kafr, terpentýnový olej

 

Ingedients: Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Alba, Sulfur, Camphor, Turpentine, D- Limonene

Známý českomoravský bylinář Josef. A. Zentrich našel ve starých spisech originální návod na výrobu zvláštní masti.Kittlova mast a Kittlův_čaj

Složení masti ho velmi zaujalo, ale zjistil, že je tam tak trošku jedovatá ingredience. Tak se stalo, že byl nucen ze zdravotních a bezpečnostních důvodů pro své "pacoše", jak říkal pacientům, provést drobnou změnu ve složení tak, aby odpovídala dnešním podmínkám.

Lékař a léčitel z Jizerských hor doktor Eleazar Kittel vynalezl před více než 410-ti lety jakousi zvláštní mast. Původní recept na jeho počest pojmenoval bylinář Zentrich "Kittlova mast".

Léčitel Kittel prý pomocí úkonů vycházejících z bílé magie zesiloval léčebné účinky připravovaných léků.

 

Jak působí kafr v Kittlově masti ?

Kafr obsažený v masti je podle tibetských traktátů nazýván " Králem léčivých prostředků", snižuje teplo a vytahuje zastaralý žár z těla.

Tibetští lámové využívají kafrovou vůni k odstranění necitlivosti a podrážděnosti. Evropská komise zatím povolila tvrdit, že kafr působí na "těžké nohy" a normální činnost cévní soustavy, čímž je toto tvrzení myšleno pro vnitřní užívání. 

V Kittlově masti je používán výhradně přírodní kafr, který si uchovává svou unikátní původní energii. 

 

Jak působí síra v Kittlově masti:

Síra je čertovská to ingredience a hlavní účinná složka Kittlovy masti. Síra má jakési vlastnosti vztahující se ke kloubnímu mazivu. Kittlova mast bez síry není Kittlova mast, ale pouhý falzifikát...

 

Jak používat Kittlovu mast

Mast je vhodné aplikovat při nepříjemných stavech na pokožce, kloubech, páteři, svalech a šlachách. Pokud je vám někde ne-příjemno, cítíte jakousi nepohodu, zkuste namazat pokožku Kittlovou mastí.

Doporučení: důkladně Kittlovou mastí promasírujte určitou partii těla. Místo můžete pro zesílení účinků na noc také překrýt mikrotenovou fólií, zabalit a nechat působit do rána. 

Informace o účincích a působení Kittlovy masti se předávají z generace na generaci již více než 410 let...Ve starých spisech se uvádí, že působí " na vše, co pochází od jedů v těle"...

Probatum est-jest vyzkoušeno, tak končí starodávná receptura...

UPOZORNĚNÍ

Ukládat mimo dosah dětí. Jen pro vnější použití, nepoužívejte vnitřně. Na části pokožky vyzkoušejte v případě kožních obtíží reakci.

Pokud používáte šperky, zvl. ze stříbra, může se stát, že vám šperky ztmavnou. A to i tehdy, když mažete Kittlovou mastí nohy, tak může ztmavnout řetízek nebo náušnice.

To jen dokazuje, že síra opravdu putuje celým tělem a něco se díky tomu v organismu děje i na vzdálených místech.

 

Víte, proč používám opatrné výrazy ohledně účinků?

Protože nesmíme napsat pravdu o tom, na co máme my osobně po 25 letech zkušeností ověřeno. Dokonce se nesmí použít ani zkušenosti bylináře Zentricha, který pomocí Kittlovy masti pomáhal dalších několik desítek let svým "pacošům", jak jim s láskou říkával.

Takže můžeme snad opakovat jen to, co tvrdil čaroděj, léčitel a lékař Kittel, " mast působí na vše, co pochází od jedů v těle. Probatum es=jest vyzkoušeno, ověřeno"...

 

Nebojte se terpentýnu. 

TERPENTÝN  je přírodní ředidlo, je známý také jako terpentin nebo terpentýnový olej, je to tekutina získávaná destilací pryskyřice ze dřeva živých stromů, zejména z borovic.