Váženi zákazníci. V době od 28.6 do 7.7. čerpáme dovolenou. Zásilky odešleme 8.7.-9.7. Objednávky z doby od 10.7.-14.7., odešleme následující den. Jako poděkování za trpělivost od nás dostanete drobný dárek- přívěsek dle aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

Dr.Slim glukomannan tobolky 100 tbl.

Vláknina glukomannan přispívá ke snížení hmotnosti a udržení normální hladiny cholesterolu. 

 

Skladem
Kód: 11
299 Kč 266,96 Kč bez DPH

Dr.SLIM Glukomannan

Konjakový mannan -Konjac Amorphophallus v tobolkách, Doplněk stravy, 80 g (100 tobolek)

Doplněk stravy v tobolkách

 

Složení Dr.SLIM Glukomannan

Glukomannan (konjakový mannan), želatinová tobolka.

 

Vlastnosti glukomannanu

 

Glukomannan absorbuje vodu, zvětší mnohonásobně svůj objem, což prospívá při potřebě pocitu nasycení a zvětšení objemu stolice. Usnadňuje stolici  průchod střevy. 

Důležité upozornění při užívání Dr.Slim: důkladně zapíjet tobolky tekutinou, nejlépe 250-300 ml. Vláknina glukomannan potřebuje k svému zvětšení objemu dostatek tekutin.

 

Výživová hodnota tobolky Dr.SLIM Glukomannan

 

Energetická hodnota 6,94 kJ (1,71 kcal)

Bílkoviny 0,112 g

Sacharidy 0 g

Tuky 0 g

Vláknina 0,63 g

Sodík 0 g

 

Návod k použití Dr.SLIM Glukomannan

 

Nejvyšší denní dávka 40 tobolek se nesmí překročit. 1 tobolka obsahuje 0,7 g glukomannanu. Tobolky přijímat vcelku, nerozkousané, důkladně zapíjet tekutinou, nejlépe před jídlem. Není určeno pro děti. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladovat v suchu, mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v teplotě do 25 °C. Při konzumaci samotného prášku (obsahu vyprázdněné tobolky) u osob s polykacími potížemi hrozí udušení, pokud nebude dostatečně zapíjen vodou nebo rozředěn v tekutině.

 

Informace o účincích glukomannanu

 

Glukomannan v rámci nízkoenergetické diety přispívá ke snížení hmotnosti. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu nejméně 3 g glukomannanu denně ve 3 dávkách nejméně po 1 g (2 tobolky), zapitých 1 – 2 sklenicemi vody, před jídlem a v rámci nízkoenergetické diety.

 

Glukomannan přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 4 g glukomannanu denně (6 – 7 tobolek rozdělit během dne, přijímat krátce před jídlem, hodně zapíjet vodou).

 

 

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZH Avatar autora | 19.7.2023
Jsem naprosto spokojená a určitě si objednám znovu. Objednala jsem si v den,kdy tato firma oznámila začátek a konec dovolené,ale to jsem si prečetla až v okamžiku, kdy jsem zaplatila kartou a vrátila se zpátky na stránky. V den nástupu po dovolené mi minutu po sedmé ranní přišla faktura o zaplacení a oznámení, že moje objednané a zaplacené zboží bude ten den odesláno. Píšu takhle rozsáhle proto, protože tato firma na mne působí velice solidně a zodpovědně a navíc při rozbalení objednávky jsem našla malý dárek pravděpodobně za zdržení. A ještě jsem nezmínila skvělou cenu za tento výrobek.Jsem moc ráda,že jsem Vás objevila
5
DM Avatar autora | 6.4.2023
Dobrý den, prozatím ještě neužívám tak nemůžu hodnotít, sama jsem zvědavá na výsledky???
5
ZT Avatar autora | 9.11.2022
Nerozumím, proč někdo hodnotí, když ještě nezačal ani užívat. Nicméně já mám balení po 50 tobolek za sebou a musím říct, že naprosto super, zhubla jsem 8 kilo. Objednávám znovu po 100 tabletkách. Takže určitě doporučuji.
HP Avatar autora Hana Parmová (Administrátor) 9.11.2022
Děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že to na vás tak dobře působí
5
P Avatar autora | 24.4.2022
Užívám již druhé balení, nemám takový hlad a zhubl jsem 3 kilča, taky dobrý...spokojenost
HP Avatar autora Hana Parmová (Administrátor) 24.4.2022
To jsme rádi, že jste spokojený.
5
JR Avatar autora | 5.5.2021
Nevím, ještě jsem nezačala s užíváním, zatím mám něco jiného, na stejné bázi, ale nefunguje to.
5
ET Avatar autora | 15.3.2019
Zatím užívám pár dní, tak uvidíme jestli pomůže