Váženi zákazníci. V době od 28.6 do 7.7. čerpáme dovolenou. Zásilky odešleme 8.7.-9.7. Objednávky z doby od 10.7.-14.7., odešleme následující den. Jako poděkování za trpělivost od nás dostanete drobný dárek- přívěsek dle aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

EPAM Kozlík lékařský tinktura 50 ml

Duševní zdraví, relaxace, stres, kardiovaskulární systém, krevní tlak, trávení, kognitivní funkce

Skladem
Kód: 108
183 Kč 151,24 Kč bez DPH

Kozlík lékařský

 

Doplněk stravy s alkoholem, Tibetská tinktura EPAM Kozlík 50 ml

Složení tinktury Kozlík lékařský:

 Pitná voda, max. 14 % obj. alkohol, glycerol, kozlík lékařský.

Voda, líh jemný (14 %), Kozlík lékařský kořen (Valeriana officinalis) - standardizovaný extrakt 100 mg v 1 ml přípravku. Obsah: 1 ml. Denní dávka 3 x denně 20 kapek (3x denně 2 ml). Standardizovaný extrakt 100 mg / 600 m

Vztah ke zdraví ze seznamu dosud neposouzených zdravotních tvrzení podle článku 13.1 - tzv. "On hold" seznamu 

Kozlík - duševní zdraví - relaxace – stres, normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní tlak, normální trávení, kognitivní funkce.

Dávkování tinktury Kozlík lékařský

Doporučujeme 20 minut před jídlem, nebo 1 hodinu po jídle, 3 x denně 20 kapek. Kúru je dobré provádět po dobu jednoho měsíce a poté udělat 1-2 týdny přestávku.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Není vhodné pro děti do 3 let.Před upotřebením protřepat.

 

Zdravotní osvěta

Víte, co je to duševní zdraví?

Duševní zdraví nemá přesnou definici, alespoň jsem žádnou nenašla. Podle mě to je stav, kdy se cítíte v pohodě, nemáte nepřiměřené reakce na nepříjemné stavy ohrožení, nerozruší vás každá negativní záležitost. Rozrušení se negativně projevuje také na trávení, žaludek není schopen řádným způsobem zpracovat potravu.  Může zvýšit krevní tlak, zhoršit kognitivní funkce mozku. To jsou funkce poznávací, paměť, schopnost se rozhodnout a další. Vynervovaný jedinec má potíže se spánkem, buď nemůže usnout, nebo se v noci budí, anebo se v noci vzbudí a nemůže usnout, taky se potí, v hlavě se mu honí spousta myšlenek. Po takto „promarněné“ noci je samozřejmě fyzický i psychický výkon na velmi nízké úrovni.

Co asi nevíte o spánku

V noci při spánku se tělo prostorově zmenšuje. Kdo málo spí, tak se mu tělo obaluje tukem a nemůže vyřešit svou objemovou velikost, i kdyby vymýšlel další nové zázračné metody.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: