Lípa tinktura z pupenů 50 ml (Gemmoterapie)

Relaxace – spánek, trávení, metabolismus glukózy, játra, normální funkce dýchacího systému, imunita

 

Skladem
Kód: 86
155 Kč 128,10 Kč bez DPH

Lípa

 

Vztah ke zdraví ze seznamu dosud neposouzených zdravotních tvrzení podle článku 13.1 - tzv. "On hold" seznamu 

Metabolismus glukózy, játra, normální funkce dýchacího systému, přirozená obranyschopnost organismu, odolnost, relaxace – spánek,Lípa normální trávení

 

Lípa je náš národní strom, stávala uprostřed návsi a lidé si pod ni chodili popovídat, zlepšit náladu a uklidnit nervy. Lípa je symbol klidu, míru, dlouhého života. Lípa má uklidňující, opojnou a s ničím nezaměnitelnou nasládlou aromatickou vůni, kterou si oblíbily včely.

 

Lípa má relaxační=uklidňující účinky na organismus, relaxační účinek při usínání, používá se, pakliže potřebujete vyloučit nadměrné množství vody z organismu. Lípa se odjakživa používala na podpoření dýchacího systému.

 

Co je to spánek

Spánek je útlumově-relaxační fáze organismu, při které dochází ke změně činnosti mozku. Obvyklá délka spánku je 7-8 hodin, někteří jedinci spí 4-12 hodin.

Doplněk stravy-tinktura s obsahem 48% alkoholu (ethanolu)

Složení: Výtažek z pupenů, 48% alkohol, rostlinný glycerol. Obsah 50 ml

Dávkování:

Po protřepání 1 kapka (0,05 ml= 50 mg) na 1 kg tělesné hmotnosti, rozdělit na 3 dílčí dávky za den. U dětí od 10-ti let 1 kapka na 1 rok věku za den nakapat do lípa strom1sklenice vody. Uvedené dávkování se nesmí překročit.  

Není určeno pro děti do 10-ti let, těhotným a kojícím ženám. Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Případný zákal není na závadu.

 

Co potřebujete vědět o gemmoterapii? 

CO JE GEMMOTERAPIE?

Gemmoterapie je metoda fytoterapie, která je založena na zpracování  čerstvých pupenů stromů a jiných zárodečných tkání do formy lihové tinktury.

JAK SE POUŽÍVÁ GEMMOTERAPIE?

  • Doporučujeme detoxikaci organismu břízou (buk, dub, jilm). Stačí 1 sklenka nebo v akutním případě 3 dny užívání samostatně.
  • Potom následuje užívání dalších výtažků z pupenů (gemmoterapeutik).

 

JAK SE DÁVKUJE GEMMOTERAPIE?

Na 1 kg váhy se obvykle užívá 1 kapka (někdy až 2 kapky). Znamená to, že dospělý člověk vážící 60 kg užívá 3x denně 20 kapek gemmopreparátu.

LZE KOMBINOVAT GEMMOTERAPII S LÉKY?

Gemmoterapeutika je možné kombinovat s bylinkami, homeopatiky, klasickou léčbou, léky. Doporučujeme zachovat časový odstup cca 15 minut.

MŮŽOU GEMMOTERAPII DOMÁCÍ ZVÍŘATA?

Samozřejmě, pokud se objeví problém, který naznačuje možnost použití gemmoterapie.

KDE NAJDU INFORMACE O GEMMOTERAPII?

Bylinář J.A.ZENTRICH-GEMMOTERAPIE, přírodní léčba pupeny.

Zkušenosti ze zahraničí -francouzský lékař- Philippe Andrianne - Velká kniha gemmoterapie.

Informace o léčivých účincích bylinek najdete v herbářích starých bylinářů, na Wikipedii, a něco zajímavého se najde i v Herbáři Zentrichovy apatyky.

UPOZORNĚNÍ NA ÚČINKY GEMMOTERAPIE

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.5.2012), které platí od 14.12 2012 neumožňuje firmám  uvádět účinky doplňků stravy na organismus.

50 ml

Obrázky léčivých bylinek nám poskytla p.Orsáková, logo je Bylinář Karel, prosím, udělejte si svoje...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: