Váženi zákazníci. V době od 28.6 do 7.7. čerpáme dovolenou. Zásilky odešleme 8.7.-9.7. Objednávky z doby od 10.7.-14.7., odešleme následující den. Jako poděkování za trpělivost od nás dostanete drobný dárek- přívěsek dle aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

Prevence rakoviny střeva-Dr.Norman Wolker

Důležitost funkčního střeva na naše zdraví. Střevo=imunita. Co prezidenti nevěděli o tlustém střevě

Skladem
Kód: 915
Značka: Fontána
268 Kč 221,49 Kč bez DPH

Prevence rakoviny střeva

Kniha Dr.Normana Wolkera 

Co prezidenti nevěděli o tlustém střevě

Prevence rakoviny střeva je praktická a informativní publikace o tom, jaké jsou základní podmínky pro zachování dobrého zdraví. Kniha prevence rakoviny střeva pojednává o naší nejvýkonnější "čističce", tedy tlustém střevě.

Podle čínské medicíny existuje úzká souvislost mezi tlustým střevem, plícemi a pokožkou těla. Pokud nebude dostatečně funkční tlusté střevo, mohou se objevit problémy v těchto, poněkud vzdálených, a pro tzv.tradiční medicínu, nepochopitelných částech těla.

Ve střevech sídlí naše imunita. Zanesené střevo je nefunkční, imunita je oslabená. Pročištěním střev a trávicího traktu posilujeme imunitu a snižujeme riziko rakoviny. 

Moravský bylinář J. Zentrich napsal k této knize předmluvu, ve které na tyto vazby mezi orgány upozorňuje. Bylinář  Zentrich poukazuje na problémy a souvislosti, které trápily našeho bývalého prezidenta Václava Havla.

 186 stran

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: