Váženi zákazníci. V době od 28.6 do 7.7. čerpáme dovolenou. Zásilky odešleme 8.7.-9.7. Objednávky z doby od 10.7.-14.7., odešleme následující den. Jako poděkování za trpělivost od nás dostanete drobný dárek- přívěsek dle aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

Bylinky pro kuřáky

Kuřákův zanesený organismus je třeba detoxikovat, to je jasné. Kuřáci jsme všichni, aktivní a pasivní. Toxiny jsou jedovaté látky, které vznikají při kouření spalováním a kouř se usadí všude. De-toxikovat tedy znamená zbavit organismus toxinů. Při kouření cigaret jich je požehnaně, uvádí se, že až 4 000 jedovatých látek je v kouři cigaretky…Bylinky pomáhají při detoxikaci pro nás všechny, nejenom aktivní kuřáky.

 

Co jste asi nevěděli o plicích

 

Velikost plochy plic je jako tenisový kutr. Rozložené plíce zajímají plochu cca 230 m2.

Kuřákovo SOSKuřákovo_SOS

 

Kuřákovo SOS jsou detoxikační bylinky pro kuřáky a nejen pro ty aktivní. Kuřák vytváří při kouření cigaret kolem sebe závoj jedovatých látek, které nechtěně dýchají také nekuřáci. Tomu se říká „pasivní kouření“. Aby toho strašení nebylo málo, tak máme ještě „kouření z třetí ruky“. Zplodiny jedů se usadí na oblečení, nábytku, ve vlasech a na pokožce všech, kteří prošli oblastí, ve které se kouřilo. Takže si dovolím tvrdit, že kuřáci jsme všichni…

 

Jaké bylinky jsou vhodné pro kuřáky

 

Bylinky pro kuřáky, Kuřákovo SOS, jsou bylinné výtažky z pupenů, tzv. gemmoterapie pro kuřáky.

 

Jak působí bylinky pro kuřáky

 

Bylinky čistí a posilují dýchací a oběhový systém kuřáků. Kuřáci mají „krátký dech“, ranní kašel, časté bronchitidy, mozek i nohy se hůře prokrvují, však to každý Kuřákovo SOS svída s rozprašovačemkuřák zná. Navíc hrozí zvýšené riziko rakoviny, tedy aspoň je to tak nakázáno uvádět na každé krabičce cigaret.

Podle čínské medicíny spolu úzce souvisí plíce-tlusté střevo-pokožka. Jestliže je jeden orgán oslabený, přebírá jeho činnost částečně další z orgánů. Tedy, pokud na to stačí. Kuřačky mají obvykle horší pleť, brzo vrásky a barva pleti není nic moc pěkná.

Mnozí kuřáci bez ranní cigarety nejsou schopni vykonat svou velkou potřebu. Proto radíme kuřákům, aby se detoxikovali, čistili od jedů, aby oddálili stárnutí a případný nástup chorob.

 

Kúra Kuřákovo SOS obsahuje gemmoterapii Břízu, Lísku a Svídu, skleničky jsou opatřeny rozprašovačem pro pohodlnější použití.

 

Účinky bylinek v kúře Kuřákovo SOS

Podle tzv. povolených zdravotních tvrzení:

Bříza přispívá k detoxikaci organismu, působí na normální stav kloubů, normální funkci močových cest a ledvin, přirozená obranyschopnost, imunita, normální hladina cholesterolu.

Svída působí na normální kardiovaskulární funkce, tj. normální funkce srdečně cévního systému.

Líska působí na normální funkci dýchacího systému, normální funkci urogenitálního systému mužů, přirozená obranyschopnost, normální činnost cév, hladina Vital B+C k ochraně buněk před oxidativním stresemcholesterolu v krvi, a určitě oceníte, že líska působí na osvěžení těla.

 

Užívání kúry Kuřákovo SOS

  • Nejdříve je třeba čistit neboli detoxikovat organismus. Pročištění se provádí výtažkem z pupenů Břízy. Gemmoterapie Bříza se dávkuje podle váhy, stříkejte si 3 x denně cca 5-9 střiků, těžší váhy a silnější kuřáci použijí větší dávku.
  • Zhruba 10 minut před použitím gemmoterapie Bříza a po použití tinktury nekuřte a nejezte.
  • Po pročištění Břízou se stejným dávkováním a odstupem od kouření a jídla aplikujte gemmoterapii Svídu a za 10 minut můžete aplikovat gemmoterapii Lísku.
  • Na pořadí Lísky a Svídy nezáleží.
  • Kúru Kuřákovo SOS je vhodné používat v rámci čištění opakovaně během roku.
  • Po využívání první kúry Kuřákovo SOS, si můžete bez přestávky celý cyklus ještě 2-3 x zopakovat.
  • Po 3. cyklu můžete udělat 2-3 týdny pauzu a poté opět začít s užíváním stejných bylinek.

 

 Jak pokračovat najdete v dalším článku: Pokračování detoxikace pro kuřáky. 

 

Kuřákům doporučujeme doplnit vitaminy, kterých mají vlivem kouření nedostatek: VITAL B+C komplex.