Váženi zákazníci. V době od 28.6 do 7.7. čerpáme dovolenou. Zásilky odešleme 8.7.-9.7. Objednávky z doby od 10.7.-14.7., odešleme následující den. Jako poděkování za trpělivost od nás dostanete drobný dárek- přívěsek dle aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

Pokračování detoxikace pro kuřáky

Jak pokračovat v detoxikaci kuřáků po první "čistící kúře".Pokračování detoxikace kuřáků-zelený jíl a zásaditá směs mineraly

 

Jiná varianta detoxikace pro kuřáky je, že po 3. cyklu užívání Kuřákova SOS, tedy gemmoterapie pro kuřáky, budete pokračovat v užívání dalších bylinek z řady gemmoterapie. 

Informace o užívání kúry pro kuřáky Kuřákovo SOS.

  • Bylinky z kategorie gemmoterapie na dýchací cesty a různé chrchlací projevy: modřín, habr, černý rybíz, ostružiník, olše, kalina, růže, ořešák královský
  • Bylinky gemmoterapie na čištění a různé vylučováníi: jalovec, rozmarýna, jasan, žito
  • Bylinky gemmoterapie na cévní systém: olše, oskeruše, jmelí, kaštan, oliva, topol, kukuřice, hloh, jírovec
  • Bylinné čaje Bylinář Karel –Bylinářské koště, bylinář Zentrich- Detoxozen, Hlenven, Stopkašel, Imunozen, Fytoncizen. Prostě platí, že „není bylina, aby na Bylinářské koště na detoxikaci a odkyseleníněco nebyla“.
  • Doporučujeme také neutralizaci Zásaditou směsí MINERALY, protože díky kouření se ztrácejí zásadotvorné minerály, vápník, hořčík, sodík a draslík.
  • Vhodná je detoxikace střev a trávicího traktu Francouzským zeleným jílem.

 

 

Zdravotní osvěta, aneb co si máme představit pod pojmem:

 

Normální funkce dýchacího systému

je, když: můžete normálně dýchat, nezadýcháte se při chůzi, natož při chůzi do kopce nebo do schodů. Normální je, když netrpíte na časté záněty v dýchací oblasti, záněty průdušek, ranní kašel, alergie, astma, rozedmu plic apod…

 

Normální funkce močových cest a ledvinGemmoterapie Rabštejnská apatyka

 

je, když: můžete normálně močit, ani příliš často, ani málo a s obtížemi, netrápí vás prostata, pálení či řezání při močení. Normální je, když se kamení v ledvinách či močových cestách nevyskytuje, však to taky nemá být kamenolom, cesty jsou volné a moči nic nebrání ve volném průchodu. Důležitá funkce je taky udržet moč. Dokonce máme přísloví „strachy se počural“.

 

Přirozená obranyschopnost je

když: nejste nemocní. Normální je být zdravý, tělo se má ubránit napadení cizími mikroorganismy a slovům špatných lidí, kteří vám chtějí ublížit.

 

Normální stav kloubů je

když: při každém pohybu nevržete, klouby jsou ohebné, nechrastí mezi nimi uvolňovaná ztvrdlá kyselina močová…

 

Normální funkce srdečně cévního systému je

když máte srdce na správném místě, cévy a tepny jsou průchodné, neucpané cholesterolem, netrefil vás „šlak", máte normální tlak, krev je správně okysličená, nezhoustla nedostatkem tekutin, má červenou barvu, nejste promodralí z nedokrvení, nohy netrpí na otevřené páchnoucí útvary a ostatní už stejně víte…