Soutěž: Hubneme s Dr.Slimem

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA, výherci byli vylosováni.

Připravili jsme pro vás novou soutěž Hubneme s Dr. Slimem.Tři vylosovaní účastníci se mohou těšit na balíček, ve kterém najdou tobolky Dr. Slim, knihu Můj život s alternativní medicínou od j. Janči a bylinný čaj Bylinářské koště.

 

Vítězové:

Milan Trnka

Helena Posoldová

Barbora Provazníková

Výherci byli kontaktováni.

Jediné, co je třeba pro účast v soutěži udělat, je správně odpovědět na soutěžní otázku, jež je uvedena ve formuláři níže. Pro účast v soutěži je nutné vyplnit Vaše jméno a příjmení společně s Vaší e-mailovou adresou, abychom mohli výherce kontaktovat. 

Termín soutěže: od 28.1.2018 do 28.2.2018

Slosování: 1.3.2018 proběhne vyhodnocení správných odpovědí a 3 výhercům bude zaslán balíček s cenami.

Rada: Nápovědu na soutěžní otázku najdete na našich stránkách ZentrichovaApatyka.cz.

Ceny v soutěži: 3x balíček obsahující: tobolky Dr.Slim, kniha Můj život a bylinný čaj Bylinářské koště.

soutez_DR_slim_velky

Podmínky: Účastí v soutěži povolujete zpracování Vašich odpovědí do naší statistiky. Kdo mailovou adresu neuvede, nebude zařazen do slosování. Každá osoba může zaslat pouze 1 odpověď. Soutěž je určena všem, kdo mají adresu na území ČR. Zentrichova apatyka, s.r.o., se zaručuje, že Vaše e-mailové adresy nebudou předány jiným subjektům. Vymáhání účasti nebo výhry v soutěži právní cestou je vyloučeno. V případě získání výhry, souhlasí soutěžící s tím, že předá provozovateli soutěže své osobní údaje pro účely vypořádání výher a případné oznámení výherců na webových stránkách pořadatele v rozsahu příjmení a bydliště.

Pozvánka: Těšíme se na vaše odpovědi a již nyní chystáme pro vás další soutěže.

Hodně štěstí a hezký den Vám přeje Hanka Parmová