Váženi zákazníci. V době od 28.6 do 7.7. čerpáme dovolenou. Zásilky odešleme 8.7.-9.7. Objednávky z doby od 10.7.-14.7., odešleme následující den. Jako poděkování za trpělivost od nás dostanete drobný dárek- přívěsek dle aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

Soutěž: Překyselení organismu

Soutěž byla ukončena, výherci budou kontaktováni.

Připravili jsme pro vás novou soutěž "Překyselení organismu". Tři vylosovaní účastníci se mohou těšit na dárkový balíček.

Jediné, co je třeba pro účast v soutěži udělat, je správně odpovědět na soutěžní otázku, jež je uvedena ve formuláři níže. Pro účast v soutěži je nutné vyplnit Vaše jméno a příjmení společně s Vaší e-mailovou adresou, abychom mohli výherce kontaktovat.

Soutěž probíhá: od 2.11.2022. do 2.12.2022. Následně proběhne vyhodnocení správných odpovědí a 3 výhercům bude zaslán balíček s cenami.

O co soutěžíte?

  • 3 vylosovaní účastníci se mohou těšit na balíček, ve kterém najdou jednu knihu, bylinný čaj Bylinářské koště a přívěsek Kominíček pro štěstí.

 Soutěž překyselení organismu

Nápověda: Správnou odpověď na soutěžní otázku najdete na našem webu www.zentrichovaapatyka.cz

Podmínky: Účastí v soutěži povolujete zpracování Vašich odpovědí do naší statistiky. Kdo e-mailovou adresu, nebude zařazen do slosování. Každá osoba může zaslat pouze 1 odpověď. Soutěž je určena všem, kdo mají adresu na území ČR. Zentrichova apatyka, s.r.o. se zaručuje, že Vaše adresa nebudou předána jiným subjektům. Vymáhání účasti nebo výhry v soutěži právní cestou je vyloučeno. V případě získání výhry, souhlasí soutěžící s tím, že předá provozovateli soutěže své osobní údaje pro účely vypořádání výher a případné oznámení výherců na webových stránkách pořadatele v rozsahu jméno, příjmení a město bydliště. Účastí v soutěži souhlasíte se zasíláním informací o dalších námi pořádaných soutěžích.

Pozvánka: Těšíme se na Vaši další návštěvu a chystáme další soutěž.

Hodně štěstí a hezký den Vám přeje Hanka Parmová 

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.