Soutěž: Překyselení organismu

Připravili jsme pro vás novou soutěž "Překyselení organismu". Tři vylosovaní účastníci se mohou těšit na dárkový balíček.

Jediné, co je třeba pro účast v soutěži udělat, je správně odpovědět na soutěžní otázku, jež je uvedena ve formuláři níže. Pro účast v soutěži je nutné vyplnit Vaše jméno a příjmení společně s Vaší e-mailovou adresou, abychom mohli výherce kontaktovat.

Soutěž probíhá: od 2.11.2022. do 2.12.2022. Následně proběhne vyhodnocení správných odpovědí a 3 výhercům bude zaslán balíček s cenami.

O co soutěžíte?

  • 3 vylosovaní účastníci se mohou těšit na balíček, ve kterém najdou jednu knihu, bylinný čaj Bylinářské koště a přívěsek Kominíček pro štěstí.

 Soutěž překyselení organismu

Nápověda: Správnou odpověď na soutěžní otázku najdete na našem webu www.zentrichovaapatyka.cz

Podmínky: Účastí v soutěži povolujete zpracování Vašich odpovědí do naší statistiky. Kdo e-mailovou adresu, nebude zařazen do slosování. Každá osoba může zaslat pouze 1 odpověď. Soutěž je určena všem, kdo mají adresu na území ČR. Zentrichova apatyka, s.r.o. se zaručuje, že Vaše adresa nebudou předána jiným subjektům. Vymáhání účasti nebo výhry v soutěži právní cestou je vyloučeno. V případě získání výhry, souhlasí soutěžící s tím, že předá provozovateli soutěže své osobní údaje pro účely vypořádání výher a případné oznámení výherců na webových stránkách pořadatele v rozsahu jméno, příjmení a město bydliště. Účastí v soutěži souhlasíte se zasíláním informací o dalších námi pořádaných soutěžích.

Pozvánka: Těšíme se na Vaši další návštěvu a chystáme další soutěž.

Hodně štěstí a hezký den Vám přeje Hanka Parmová 

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.