Soutěž: Ve zdravém těle zdravý duch

Připravili jsme pro vás novou soutěž "Ve zdravém těle zdravý duch". Tři vylosovaní účastníci se mohou těšit na balíček s přípravky na čištění těla.

Soutěž byla ukončena a výherci kontaktováni.

Jediné, co je třeba pro účast v soutěži udělat, je správně odpovědět na soutěžní otázku, jež je uvedena ve formuláři níže. Pro účast v soutěži je nutné vyplnit Vaše jméno a příjmení společně s Vaší e-mailovou adresou, abychom mohli výherce kontaktovat.

Soutěž probíhá: od 18.3.2021. do 18.4.2021 do 20.00 hodin. Následně proběhne vyhodnocení správných odpovědí a 3 výhercům bude zaslán balíček s cenami.

O co soutěžíte?

  1. Zásaditá směs Mineraly a bylinný čaj Sváteční čas – informace o ceně ZDE
  2. Kniha Reflexní diagnostika a katalog reflexních ploch a bylinný čaj Sváteční čas - informace o ceně ZDE
  3. Vitaminy D - Vital D a bylinný čaj Sváteční čas - informace o ceně ZDE

 

Ceny do soutěže

Nápověda: Správnou odpověď na soutěžní otázku najdete na našem webu www.zentrichovaapatyka.cz

Podmínky: Účastí v soutěži povolujete zpracování Vašich odpovědí do naší statistiky. Kdo e-mailovou adresu, nebude zařazen do slosování. Každá osoba může zaslat pouze 1 odpověď. Soutěž je určena všem, kdo mají adresu na území ČR. Zentrichova apatyka, s.r.o. se zaručuje, že Vaše adresa nebudou předána jiným subjektům. Vymáhání účasti nebo výhry v soutěži právní cestou je vyloučeno. V případě získání výhry, souhlasí soutěžící s tím, že předá provozovateli soutěže své osobní údaje pro účely vypořádání výher a případné oznámení výherců na webových stránkách pořadatele v rozsahu jméno, příjmení a město bydliště. Účastí v soutěži souhlasíte se zasíláním informací o dalších námi pořádaných soutěžích.

Pozvánka: Těšíme se na Vaši další návštěvu a chystáme další soutěž.

Hodně štěstí a hezký den Vám přeje Hanka Parmová 

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.