Váženi zákazníci. V době od 28.6 do 7.7. čerpáme dovolenou. Zásilky odešleme 8.7.-9.7. Objednávky z doby od 10.7.-14.7., odešleme následující den. Jako poděkování za trpělivost od nás dostanete drobný dárek- přívěsek dle aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

Bříza tinktura z pupenů rostlin 50 ml (Gemmoterapie)

Evropský strom na ledviny. Normální trávení, detoxikace, stav kloubů, funkce močových cest a  ledvin

Skladem
Kód: 65
155 Kč 128,10 Kč bez DPH

Bříza bělokorábříza gemmoterapie

 

Bříza bílá-betula alba

Vztah ke zdraví ze seznamu dosud neposouzených zdravotních tvrzení podle článku 13.1 - tzv. "On hold" seznamu 

Přispívá k normálnímu trávení a detoxikaci, normální stav kloubů, normální funkce močových cest a  ledvin. Bříza posiluje přirozenou obranyschopnost organismu.

Detoxikace -drenáž

 

Gemmoterapie z Břízy je důležitá jako nezbytná detoxikace organismu před užíváním dalších výtažků z pupenů.

 

S detoxikací organismu před použitím dalších výtažků z pupenů se to má asi tak, jako když se schyluje k povodni. Osvícení správci přehrad včas upustí vodu, protože vědí, že po dešti se přehrada naplní.

Ti ostatní( nejspíš hlupaňové), čekají do posledního okamžiku, než se protrhnou hráze, pak se všichni diví, že se voda vylije z koryta řek...V posledních letech jsou na náš vkus povodně poněkud často.

 

Proto doporučujeme uživatelům gemmopreparátů svá těla,  (přehrady), včas vyčistit, koryto řeky upravit, upustit, detoxikovat, drenážovat.

Doplněk stravy s alkoholem

Složení: Výtažek z pupenů, 48% alkohol, rostlinný glycerol. Obsah 50 ml

Dávkování:

Po protřepání 1 kapka (0,05 ml= 50 mg) na 1 kg tělesné hmotnosti, rozdělit na 3 dílčí dávky za den. U dětí od 10-ti let 1 kapka na 1 rok věku za den nakapat do sklenice vody. Uvedené dávkování se nesmí překročit.  

Není určeno pro děti do 10-ti let, těhotným a kojícím ženám. Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Případný zákal není na závadu.

  

Co potřebujete vědět o gemmoterapii? 

CO JE GEMMOTERAPIE?

Gemmoterapie je metoda fytoterapie, která je založena na zpracování  čerstvých pupenů stromů a jiných zárodečných tkání do formy lihové tinktury.

JAK SE POUŽÍVÁ GEMMOTERAPIE?

  • Doporučujeme detoxikaci organismu břízou (buk, dub, jilm). Stačí 1 sklenka nebo v akutním případě 3 dny užívání samostatně.
  • Potom následuje užívání dalších výtažků z pupenů (gemmoterapeutik).

 

JAK SE DÁVKUJE GEMMOTERAPIE?

Na 1 kg váhy se obvykle užívá 1 kapka (někdy až 2 kapky). Znamená to, že dospělý člověk vážící 60 kg užívá 3x denně 20 kapek gemmopreparátu.

LZE KOMBINOVAT GEMMOTERAPII S LÉKY?

Gemmoterapeutika je možné kombinovat s bylinkami, homeopatiky, klasickou léčbou, léky. Doporučujeme zachovat časový odstup cca 15 minut.

MŮŽOU GEMMOTERAPII DOMÁCÍ ZVÍŘATA?

Samozřejmě, pokud se objeví problém, který naznačuje možnost použití gemmoterapie.

KDE NAJDU INFORMACE O GEMMOTERAPII?

Bylinář J.A.ZENTRICH-GEMMOTERAPIE, přírodní léčba pupeny.

Zkušenosti ze zahraničí -francouzský lékař- Philippe Andrianne - Velká kniha gemmoterapie.

Informace o léčivých účincích bylinek najdete v herbářích starých bylinářů, na Wikipedii, a něco zajímavého se najde i v Herbáři Zentrichovy apatyky.

UPOZORNĚNÍ NA ÚČINKY GEMMOTERAPIE

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.5.2012), které platí od 14.12 2012 neumožňuje firmám  uvádět účinky doplňků stravy na organismus.

50 ml

 

Obrázky léčivých bylinek nám poskytla p.Orsáková, logo je Bylinář Karel, prosím, udělejte si svoje...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: