Zásadotvorná detoxikace

toxikační kúra  pročišťuje střeva, trávicí trakt a doplňuje pitný režim.

Skladem
Kód: 91
886 Kč –6 % 829 Kč 685,12 Kč bez DPH
Zásadotvorná detoxikace
886 Kč –6 %

Zásadotvorná detoxikace

 

V kúře Zásadotvorná detoxikace je Zásaditá směs Mineraly, Bylinářské koště, Francouzský zelený jíl a Epam 11.

Doplněk stravy-sypká směs 400 g, bylinný čaj 50 g a doplněk stravy-tinktura s obsahem 14% alkoholu, jíl 170 g

Proč zásadotvorná detoxikace?

 

Nedostatek zásadotvorných minerálů nebo jejich nevyvážený poměr mezi sebou navzájem jsou v mnoha případech příčinou jistých nepříjemností. Takový “kořen zla“. Onemocnění je už následek.  V organismu, kde panuje rovnováha, je více nepravděpodobné, že se rozvinou nějaké zádrhely. V organismu, kde rovnováha není, je připraveno prostředí pro vznik a rozvoj zádrhelů.

 

Kúra Zásadotvorná detoxikace je sestavena tak, aby se organismus čistil. 

  

Pocit, že nejste ve své kůži, přestože lékařská vyšetření, která jste nejspíš již podstoupili, neprokáží nic, proč byste se měli tak bídně cítit. 

Proč se cítíte divně?

 

Jedním z hlavních původců tohoto stavu je nesprávná životospráva, životní prostředí, kouření, alkohol, tlak pod který se dostaneme po vystavení fyzickému a psychickému vypětí a kupodivu i nadměrný či nedostatečný pohyb.

 

Čím čistit organismus?

Jak provést generálku zbídačeného těla? V první řadě je to úprava životosprávy a životního stylu. 

Užívání: 

 • Detoxikace střev Francouzským zeleným jílem, nazývaným také „kartáček na střeva“. Zelený jíl mechanicky pročistí celý trávicí trakt, nevstřebává se, je zásadotvorný, obsahuje množství minerálních látek.
 • Zásaditá směs MINERALY je ochucená sypká směs vápníku, hořčíku, draslíku a sodíku na přípravu zásadotvorného nápoje. Určená je pro všechny věkové kategorie vč. dětí a diabetiků, pro sportovce i rekonvalescenty. Použití: 3-4 x denně 1 čajovou lžičku do sklenky vody, zamíchat a vypít.
 • Bylinářské koště bylinný čaj na čištění organismu ideálně doplní pitný režim. Použití 1-3x denně. Směs zalít vařící vodou, vyluhovat a po doušcích vypít.
 • Tibetský biostimulátor EPAM 11- obranyschopnost-harmonizuje organismus, působí na přirozenou imunitu. Použití 1-3 x denně 5-8 kapek pod jazyk nebo do studené převařené vody.

 

JAK PŘIPRAVIT FRANCOUZSKÝ ZELENÝ JÍL

 • Francouzský zelený jíl v množství 1 čajové lžičky se nasype do sklenky s 0,2 l vody, zamíchat a nechat aktivovat. Francouzský zelený jíl nesmí přijít do styku s kovem.
 • Francouzský zelený jíl se aktivuje 12-24 hodin, doporučujeme po vypití dávky připravit další dávku Francouzského zeleného jílu. Jíl se bude déle aktivovat a vy nezapomenete na přípravu. Vypijte jílovou vodu bez sedliny.

 

SLOŽENÍ FRANCOUZSKÉHO ZELENÉHO JÍLU

Ingrediens: Solum fullonum 83%, Glucose 17 %, (zelený jíl(bentonit) a glukopur)

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro diabetiky, těhotné a kojící ženy. Jíl nesmí přijít do styku s kovem.

 

JAK UŽÍVAT FRANCOUZSKÝ ZELENÝ JÍL

 • Francouzský zelený jíl se užívá buď ráno nalačno, nebo těsně před spaním. Záleží na Vás, pro kterou variantu se rozhodnete
 • Ráno po vypití Francouzského zeleného jílu počkejte 30 nebo více minut, než budete snídat nebo než budete užívat léky. Zvl. Dejte pozor na časový odstup při užívání hormonální antikoncepce nebo léků na štítnou žlázu.
 • Pokud zvolíte večerní variantu užívání Francouzského zeleného jílu, tak dodržte také patřičný časový odstup a jíl použijte těsně před spaním, vyčistí vám i oblast jazyka

 

SLOŽENÍ ZÁSADITÉ SMĚSI MINERALY

 

Nosič kukuřičná vláknina. Mléčnan vápenatý, citronan trojdraselný, citronan trojsodný, mléčnan hořečnatý. Regulátory kyselosti kyselina citronová, kyselina jablečná. Aroma. Barveno kurkumou. Sladidlo sukralóza. Protispékavá látka fosforečnan vápenatý.

Výživová hodnota 100 g Zásadité směsi MINERALY


Energetická hodnota 830 kJ (198 kcal)
Bílkoviny 0 g
Sacharidy 5 g
Tuky 0 g


MINERÁLNÍ LÁTKY V ZÁSADITÉ SMĚSI MINERÁLY:

Draslík 4000 mg, sodík 2000 mg, vápník 1600 mg, hořčík 750 mg. 100 g prášku obsahuje 200 % denní doporučené dávky draslíku, vápníku a hořčíku.

UPOZORNĚNÍ PŘI UŽÍVÁNÍ ZÁSADITÉ SMĚSI MINERALY

 

Nutná opatrnost při hypertenzi (obsahuje sodík), nevhodné při alergii na některou z použitých surovin. Nadměrná jednorázová dávka nebo zvýšená koncentrace nápoje může působit nevolnost nebo projímavě.

Nevhodné pro děti do 3 let, v těhotenství a při kojení, při dietě s omezením draslíku, vápníku nebo hořčíku. Skladovat v suchu, mimo dosah slunečních paprsků a dětí. Nenahrazuje pestrou stravu.

 

VEDLEJŠÍ ÚČINKY ZÁSADITÉ SMĚSI MINERALY

Nejsou známy

 

PŘÍPRAVA ZÁSADITÉ SMĚSI MINERALY

 

Zarovnaná polévková lžíce prášku (8 g) se rozmíchá do 0,2 l vody. Nejvyšší doporučená denní dávka 50 g prášku se v případě potřeby rozdělí na menší dávky během dne, může se střídat s jinými vhodnými tekutinami. Zákal je typickou vlastností nápoje, mírný sediment není na závadu. Hotový nápoj je určen k okamžité spotřebě. Návod k přípravě nutno dodržet.

JAK PŮSOBÍ MINERÁLY V ZÁSADITÉ SMĚSI MINERALY

Vápník přispívá k normální srážlivosti krve

Vápník přispívá k normálnímu energetickému metabolismu

Vápník přispívá k normální činnosti svalů

Vápník přispívá k normální funkci nervových přenosů

Vápník přispívá k normální funkci trávicích enzymů

Vápník se podílí na procesu dělení a specializace buněk

Vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí

Vápník je potřebný pro udržení normálního stavu zubů

 

Draslík přispívá k normální činnosti nervové soustavy

Draslík přispívá k normální činnosti svalů

Draslík přispívá k udržení normálního tlaku krve

 

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

Hořčík přispívá k elektrolytické rovnováze

Hořčík přispívá k normálnímu energetickému metabolismu

Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy

Hořčík přispívá k normální činnosti svalů

Hořčík přispívá k normální syntéze bílkovin

Hořčík přispívá k normální psychické činnosti

Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí

Hořčík přispívá k udržení normálního stavu zubů

Hořčík se podílí na procesu dělení buněk

PŘÍPRAVA BYLINNÉHO ČAJE BYLINÁŘSKÉ KOŠTĚ

1-2 lžičky čajové směsi zalijeme 0,25 l vařící vody, ponechejte v zakryté nádobě po dobu cca 10-15 minut louhovat, poté sceďte. Používáme 1-3 x denně, nejlépe po jídle a po doušcích.

 

NA CO SE POUŽÍVÁ BYLINÁŘSKÉ KOŠTĚ

 

Užití: K očistným kúrám podle potřeby. 3 x denně šálek čaje. Kúra trvá 3-6 týdnů, možno 2-4 x ročně zopakovat. Případně používat dle potřeby.

Hmotnost 50 g

Uschovejte v suchu, temnu a při teplotě do 25°C.

 

 Vztah ke zdraví ze seznamu dosud neposouzených zdravotních tvrzení podle článku 13.1 - tzv. "On hold" seznamu 

 • Čekanka-normální funkce střevního traktu a jater, normální funkce srdce a cév, hladina glukózy v krvi, normální stav kostí a kloubů
 • Měsíček-normální funkce jater, střev a trávení, osvěžení těla, normální funkce dýchacího systému, normální stav pokožky
 • Vřes-Normální funkce ledvin a močových cest, imunita, relaxace, dobrý spánek a pozitivní nálada
 • Pampeliška kořen-normální činnost jater a metabolismus sacharidů
 • Rdesno ptačí-truskavec ptačí-normální funkce dýchacího systému a močových cest
 • Chmelové šištice- relaxace, dobrý spánek, uklidňující, normální hladina cholesterolu v krvi, normální trávení, menopauzální komfort, normální činnost nervové soustavy
 • Meduňka- normální trávení, kognitivní a duševní zdraví, relaxace, pozitivní nálada, spánek, normální činnost oběhové soustavy, hormonální rovnováha

 

SLOŽENÍ EPAM 11

Voda, líh jemný (14 % obj. alk.), standardizovaný extrakt směsi 3,8 mg v 1 kapce (Propolis, Borovice kleč pupeny - Pinus mugo, Ženšen pravý kořen - Panax ginseng, Kozlík lékařský kořen - Valeriana officinalis, Hloh obecný květ - Crataegus laevigata, Máta peprná nať - Mentha piperita), E422 (glycerol) - stabilizátor. Obsah: 1 kapka. 3x denně 10 kapek (denní dávka). Standardizovaný extrakt směsi 3,8 mg / 114 mg. Každá složka standardizované směsi má stejné množství 0,63 mg / 19 mg.

 

Vztah ke zdraví ze seznamu dosud neposouzených zdravotních tvrzení podle článku 13.1 - tzv. "On hold" seznamu  

Ženšen - přirozená obranyschopnost – imunitní systém, Duševní stav a výkon, koncentrace, koordinace, stres, Fyzický výkon a stav

Máta – Normální trávení, normální činnost trávicí soustavy a střev, nadýmání, přirozená obranyschopnost - imunitní systém, relaxace – spánek, normální funkce dýchacího systému

Borovice - normální funkce dýchacího systému;

Hloh - Normální činnost srdce a cévního systému, transport kyslíku  - oběh, relaxační účinek - napomáhá usínání, Normální funkce nervové a oběhové soustavy,

Kozlík - Duševní zdraví - relaxace – stres, normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní tlak, normální trávení, Kognitivní funkce

Propolis je pryskyřičná látka přírodního původu, vytvářená včelami. Propolis obsahuje stopové prvky, enzymy, vitamíny, flavonoidy. Propolis má účinky, které využívají včely na ochranu úlu.

 

DÁVKOVÁNÍ EPAM 11

Dospělí a děti od 15 let: 5-8 kapek 1-3x denně do 50-100 ml převařené vychladlé vody, nebo ponechat daný počet kapek 1-2 min. pod jazykem a spolknout.

Děti od 3 let mohou užívat 1 kapku na 1 rok věku dítěte. .

UPOZORNĚNÍ

Před upotřebením protřepat, sediment není na závadu! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti a těhotné ženy. Není vhodné pro osoby alergické na propolis.

 Pro efektivní účinek doporučujeme dobrat celé balení.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: