EPAM Francouzský zelený jíl 170 g Zentrichova apatyka -Parma

Mechanické čištění trávicího traktu

Skladem
Kód: 2
238 Kč 212,50 Kč bez DPH

Francouzský zelený jíl

Francouzský zelený jíl je sterilní mletá hornina s vysokým obsahem křemičitanů. Francouzský zelený jíl se používá na detoxikaci organismu, mechanicky pročišťuje celý trávicí trakt. Jílová terapie je známá po celém světě, jíl se používá v Evropě, Americe, Asii i Austrálii. Terapie jílem je snadná, Francouzský zelený jíl se namočí do vody, nechá se aktivovat 12-24 hodin a pak se vypije obsah sklenky bez sedliny.

 

Francouzský zelený jíl dodávaný Zentrichovou apatykou je určený pro vnitřní užití.

 

Jak připravit Francouzský zelený jíl

 • Francouzský zelený jíl v množství 1 čajové lžičky se nasype do sklenky s cca 0,2 l vody, zamíchat a nechat aktivovat. Francouzský zelený jíl nesmí přijít do styku s kovem.
 • Francouzský zelený jíl se aktivuje 12-24 hodin, doporučujeme po vypití dávky připravit další dávku Francouzského zeleného jílu. Jíl se bude déle aktivovat a vy nezapomenete na přípravu. Ve vodě dochází k iontové výměně.

 

Složení Francouzského zeleného jílu

Ingrediens: Solum fullonum 83%, Glucose 17 %, (zelený jíl(bentonit) a glukopur)

Složení: jíl 83% a glukopur 17 %

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro diabetiky, těhotné a kojící ženy. Jíl nesmí přijít do styku s kovem.

 

Jak užívat Francouzský zelený jíl

 • Francouzský zelený jíl se užívá buď ráno nalačno, nebo těsně před spaním. Záleží na Vás, pro kterou variantu se rozhodnete
 • Ráno po vypití Francouzského zeleného jílu počkejte 30 nebo více minut, než budete snídat nebo než budete užívat léky. Zvl. Dejte pozor na časový odstup při užívání hormonální antikoncepce nebo léků na štítnou žlázu.
 • Pokud zvolíte večerní variantu užívání Francouzského zeleného jílu, tak dodržte také patřičný časový odstup a jíl použijte těsně před spaním, vyčistí vám i oblast jazyka
 • Zelený jíl je mletý minerál nazelenavé barvy, kterou obdržel díky unikátnímu složení minerálních látek a oxidů kovů.
  Zelený jíl absorbuje nahromaděné látky, nevstřebává se, a tyto látky vyvádí ven z organismu. Doporučené užívání jílu je 21 dní a používá se
  při čistících a detoxikačních kúrách obvykle 2 - 4 x ročně.
 • Pijte odstátou vodu.

 

Doporučení při užívání Francouzského zeleného jílu

 • Dodržujte pitný režim, při detoxikaci je třeba vyplavit ošklivé látky z těla
 • Doporučujeme bylinné čaje, např. Bylinářské koště čistící bylinný čaj

 

Podrobnosti o Francouzském zeleném jílu

Informace o jílové terapii, podrobném složení Francouzského zeleného jílu, zkušenostech a kombinacích s jinými doplňky stravy najdete v sekci Blog a Rady Bylináře Karla a Návody.

Balení 170 g stačí na základní kúru.

Doplněk stravy, sypká směs

 

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IK Avatar autora | 12.4.2023
Zelený jíl, užívám druhý den.Hodnotit budu hned jak pocítím změnu a doufám v kladnou ????????
5
BH Avatar autora | 31.8.2020
Doporučujem, mne pomohol, hlavne počas užívania antibiotik.
5
V Avatar autora | 20.5.2018
Zelený jíl doporučuji na detoxikaci organismu. Sám ho používám. Při čtení názorů o jednotlivých přípravcích na internetových fórech je však dobré mít na paměti, že nikdy neznáme přesné údaje o způsobu užívání jednotlivých uživatelů a proto vždy přistupujme ke zkušenostem ostatních uživatelů přípravku s určitou dávnou obezřetnosti. Výsledky se u každého jednotlivého uživatele mohou vždy lišit v závislosti na mnoha okolnostech a detailech. Diskuzi můžete vnímat jako zdroj informací k vytvoření vlastního názoru na přípravek a příspěvky jednotlivých uživatelů tohoto přípravku Vám mohou pomoci vytvořit si vlastní názor.