Koupelová sůl s tymiánem 280 g

Čistí, zjemňuje, příjemně voní

Skladem
Kód: 57
39 Kč 32,23 Kč bez DPH

Koupelová sůl s tymiánemTymián

Kosmetika 280 g

Sůl zjemňuje a odstraňuje zatvrdliny. Sůl je pro náš organismus naprosto nepostradatelná. Ale všeho s mírou a dobrého pomálu, proto ve stravě je třeba se solí šetřit, jako by byla nejvzácnějším kořením.

Známe pohádku Sůl nad zlato. Takže šetřit se solením při přípravě potravy, ale zato se můžeme nechat se hýčkat solí a bylinkami při koupeli.

 

Bylinka Tymián

 

Bylina tymián nejenže je nepostradatelná jako důležité koření každé kuchyně na trávení, ale široké uplatnění nalezne i v domácí lékárničce. Již staří Římané používali tymián na dýchací nepříjemnosti. 

 

Římští válečníci si připravovali koupele z tymiánu, jež jim měly zajistit potřebnou odvahu a sílu, a tím zajistit potřebné vítězství v nadcházející bitvě. Z hlediska hygieny byl Tymián používán jako deodorant, účinně totiž zabraňuje tělesnému zápachu. Dávní Egypťané používali nať z tymiánu při balzamování mrtvých těl.  Pokud je tymián přidán do koupele, pomáhá při dýchacích obtížích.

 

Koupelová sůl s tymiánem

 

Tymiánové koupele jsou přátelské k naší pokožce. Pokožka je po koupeli pružná a příjemně hebká.  Použití tymiánu je vhodné především pro osoby trpící mastnou a nečistou pletí. Díky jeho velmi silným čistícím účinkům je vhodný na vyčištění zanesených pórů a na celkovou hydrataci pleti. Ostatně tymián je pro své čistící vlastnosti hojně přidáván také do zubních past, ústních vod, přípravků tlumících kašel a do produktů zmírňujících otoky. Použití koupelí z tymiánu je též vhodné při problémech spojených s klouby. Tymián je koření-bylinka, která příznivě působí vnitřně i zevně.

 

Příprava koupele se solí a tymiánem

 

1-2 polévkové lžíce nasypte do vany s teplou vodou. Poležte si 15-20 minut, můžete ale nemusíte se osprchovat.

 

Připravte si koupel, která Vám dodá nejen dobrou náladu, ale prý i odvahu!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: