Koupelová sůl s měsíčkem 280 g

Změkčuje, při kožních problémech, desinfikuje, hladí pokožku

Skladem
Kód: 54
39 Kč 32,23 Kč bez DPH

Koupelová sůl s měsíčkemměsíček zahradní

Kosmetika, 280 g

Mořská sůl obsahuje mimořádné množství minerálních látek, které jsou důležité pro náš organismus. Jak vznikne mořská sůl? Mořská sůl vznikne tak, že se mořská voda vyhřívá na sluníčku tak dlouho, až se odpaří, zůstane jen hromádka minerálů, zvl. sodík, hořčík, vápník, jód, železo, draslík...prý na hromádce zůstane až několik desítek druhů minerálů. Kopaná sůl je vlastně také původně mořská sůl. Dříve bylo moře na celé planetě Zemi. Jak moře ustupovalo a pevnina se vysušovala, vznikala tak ložiska soli.

Podle čínské medicíny sůl spadá pod prvek voda. Její vlastností je změkčování. Sůl změkčuje zatvrdliny, vyhlazuje pokožku.

 

Měsíček lékařský

 

Měsíček se používá při kožních záležitostech, čistí a hladí pokožku stejně jako sluníčko. Jestliže se něco jmenuje lékařský, tak to není jen tak obyčejná bylina, určitě má za sebou nějakou historii, která jí přidělila jméno Lékařský…

 

Použití koupelové soli s měsíčkem

 

Nasypte do vany s teplou vodou 1-2 vrchovaté polévkové lžíce soli, ve vodě si poležte cca 15-20 minut. Po koupeli se případně můžete osprchovat.

 Složení: sůl a měsíček lékařský

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: