Kúra Cesta ke zdraví

Střevní trakt a játra, srdce, cévy, dýchací systém, cholesterol, normální stav kostí a kloubů, metabolismus cukrů. Minerály.

Skladem
Kód: 88
511 Kč –2 % 499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Odkyselení organismu, pomoc při překyselení organismu
511 Kč –2 %

Cesta ke zdraví  

 

V kúře je Zásaditá směs MINERALY, Bylinářské koště bylinný čaj a Koupelová sůl z Mrtvého moře.

Doplněk stravy sypká směs na přípravu nápoie 400 g, bylinný čaj 50 g a kosmetika 280 g

Nezdravých a nadměrně objemných lidí požehnaně přibývá. Podle čínské medicíny zádrhel vznikne tam, kde jsou pro něj vytvořené podmínky. Podmínky jsou připravené, když není v organismu rovnováha.

Organismus je v rovnováze, jestliže je mimo jiné vyrovnaný podíl mezi zásaditými a kyselými látkami. V naší společnosti převládají ve stravě kyselinotvorné potraviny nad zásadotvornými. Kyselinotvorné jsou například cukry, maso a ovoce, zásadotvorná je zeleninka. Radši si dáme po obědě zákusek se šlehačkou a oslazenou kávičku, než talíř zeleniny.

 

Jak vzniká překyselení organismu

Hlavní podíl na překyselení organismu má tedy životní styl, strava, kombinace jídel, stres, alkohol, kouření, nedostatek i nadbytek pohybu.

Jak poznat překyselení organismu?

Překyselení se projeví např. jako zádrhele se zpracováním potravy, člověk si připadá jako nafouklý balón, jen ho vypustit... Na pokožce je to taky vidět, je suchá. Osoba vypadá starší než je, má různé ťupíny a pupíny, hlava se nepyšní právě bohatou a kvalitní hřívou, spíš je tam toho méně a nevypadá to zrovna vábně.

Člověk je vyšťavený. Tak je jasné, že když si takový člověk ani v noci neodpočine, přes den je nevyrovnaný a vzteklý, není schopný podávat stabilní výkon a konstruktivně přemýšlet, natož aby si něco pamatoval..

Jak neutralizovat kyselost organismusZásaditá směs Mineraly

Nejdůležitější je úprava životosprávy. Nekouřit, nepožívat nadměrně alkohol, jíst vyváženou a pestrou stravu, sportovat, po sportovním výkonu se protáhnout, osprchovat, doplnit tekutiny.

Tekutiny můžeme doplnit např. Zásaditou směsí Mineraly, což je doplněk stravy, ze kterého připravíte nápoj, který obsahuje zásadotvorné minerály: vápník, hořčík, sodík a draslík.

Zásadotvorné minerály jsou v ochucené sypké Zásadité směsi MINERALY, která není slazena cukrem, ale sukralózou, proto je vhodná i pro diabetiky, obézní i děti. Bylinář Karel doporučuje pít zásadotvorný nápoj 3-4 x denně 1 šálek.

Upozornění: Obvykle už po 1. týdnu používání začíná docházet k nástupu působení minerální směsi. Může se to projevit např. zvýšeným močením. 

SLOŽENÍ ZÁSADITÉ SMĚSI MINERALY

Nosič kukuřičná vláknina. Mléčnan vápenatý, citronan trojdraselný, citronan trojsodný, mléčnan hořečnatý. Regulátory kyselosti kyselina citronová, kyselina jablečná. Aroma. Barveno kurkuminem. Sladidlo sukralóza. Protispékavá látka fosforečnan vápenatý.

Výživová hodnota 100 g Zásadité směsi MINERALY


Energetická hodnota 830 kJ (198 kcal)
Bílkoviny 0 g
Sacharidy 5 g
Tuky 0 g

MINERÁLNÍ LÁTKY V ZÁSADITÉ SMĚSI MINERÁLY:

Draslík 4000 mg, sodík 2000 mg, vápník 1600 mg, hořčík 750 mg. 100 g prášku obsahuje 200 % denní doporučené dávky draslíku, vápníku a hořčíku.

UPOZORNĚNÍ PŘI UŽÍVÁNÍ ZÁSADITÉ SMĚSI MINERALY

Nutná opatrnost při hypertenzi (obsahuje sodík), nevhodné při alergii na některou z použitých surovin. Nadměrná jednorázová dávka nebo zvýšená koncentrace nápoje může působit nevolnost nebo projímavě. VEDLEJŠÍ ÚČINKY ZÁSADITÉ SMĚSI MINERALY nejsou známy.

 

PŘÍPRAVA ZÁSADITÉ SMĚSI MINERALYCarodejnice_koste180

Zarovnaná polévková lžíce prášku (8 g) se rozmíchá do 0,2 l vody. Nejvyšší doporučená denní dávka 50 g prášku se v případě potřeby rozdělí na menší dávky během dne, může se střídat s jinými vhodnými tekutinami. Zákal je typickou vlastností nápoje, mírný sediment není na závadu. Hotový nápoj je určen k okamžité spotřebě. Návod k přípravě nutno dodržet.

JAK PŮSOBÍ MINERÁLY V ZÁSADITÉ SMĚSI MINERALY

Vápník přispívá k normální srážlivosti krve, normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti svalů, k normální funkci nervových přenosů, k normální funkci trávicích enzymů, podílí se na procesu dělení a specializace buněk, je potřebný pro udržení normálního stavu kostí, k udržení normálního stavu zubů

Draslík přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normální činnosti svalů, k udržení normálního tlaku krve

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k elektrolytické rovnováze, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, přispívá k normální činnosti svalů, k normální syntéze bílkovin, k normální psychické činnosti, k udržení normálního stavu kostí, k udržení normálního stavu Sůl_Mrtvé_mořezubů, podílí se na procesu dělení buněk.

Pitný režim při překyselení organismu

 

Pitný režim, který je nezbytné při překyselení dodržovat, doplní vhodně Bylinářské koště čistící čaj, který „vymete“všechny nečistoty ven.

  • Čekanka-normální funkce střevního traktu a jater, normální funkce srdce a cév, hladina glukózy v krvi, normální stav kostí a kloubů
  • Měsíček-normální funkce jater, střev a trávení, osvěžení těla, normální funkce dýchacího systému, normální stav pokožky
  • Vřes-Normální funkce ledvin a močových cest, imunita, relaxace, dobrý spánek a pozitivní nálada
  • Pampeliška kořen-normální činnost jater a metabolismus sacharidů
  • Rdesno ptačí-truskavec ptačí-normální funkce dýchacího systému a močových cest
  • Chmelové šištice- relaxace, dobrý spánek, uklidňující, normální hladina cholesterolu v krvi, normální trávení, menopauzální komfort, normální činnost nervové soustavy
  • Meduňka- normální trávení, kognitivní a duševní zdraví, relaxace, pozitivní nálada, spánek, normální činnost oběhové soustavy, hormonální rovnováha
  •  

 Použití: 3 x denně 1 čajovou lžičku zalít vařící vodou, vylouhovat, po doušcích vypít po jídle.

Koupel se solí na detoxikaci

Úpravu kyselosti provádíme také přes pokožku, což je náš největší detoxikační orgán, na kterém se také hodně zádrhelů projevuje.

Koupel se solí z Mrtvého moře obsahuje mimořádné množství minerálních látek, např. 30-37% hořčíku. Při koupeli dochází k uvolňování toxinů z těla a zároveň se minerály z Mrtvého moře vstřebávají přes pokožku do našeho organismu, čímž dochází k čištění těla. Sůl z Mrtvého moře se používá při trápení s kůží, čistí , podporuje pevnost kůže, je přátelská k našim svalům, kloubům a kostem, pomáhá při vyrovnávání neklidných myšlenek.

V cestě ke zdraví je tedy nesmírně důležité předvídání a předcházení zádrhelům.

Rozhlížet se po lécích, až když už jste nemocní, je stejné, jako hloubit studnu, až když máte žízeň. - Přísloví čínské

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PS Avatar autora | 31.7.2019
velká spokojenost, dodání výrobků velmi rychlé, již užívám moc děkuji