Koupelová sůl s růží 280 g

Blahodárné účinky na pokožku, klid a spánek.

Skladem
Kód: 55
39 Kč 32,23 Kč bez DPH

Koupelová sůl s růžírůže

Kosmetika, 280 g

Koupelová sůl se používá pro vysoký obsah minerálních látek a stopových prvků, které jsou pro náš organismus nezbytné. Koupelí ve vodě se solí se vyhladí pokožka a doplňují se příjemnou formou nezbytné minerály. Vápník, hořčík, sodík, draslík, železo, chlór, jód, a další, jsou zásadité minerály, které napomáhají také tomu, aby se organismus odkyseloval.  

Podle čínské medicíny  je pokožka náš největší detoxikační orgán, který je prostupný oběma směry, umí přijímat minerály a zároveň vylučovat nepotřebné složky.

Okvětní lístky růže působí na normální stav pokožky, na klid, spánek a duševní rovnováha.

Sůl nad zlato 

 

Sůl je pro nás tak důležitá, že se dostala i do pohádky. Každý určitě viděl legendární Sůl nad zlato. Samozřejmě, že i v pohádce je jasné, že se nic nemá přehánět, vše se má používat s mírou.

 

Sůl do koupelí je využívána také v současnosti. Solné koupele využívají např. lidé s kožními nepříjemnostmi.

Koupel ve vodě s mořskou solí nás posílí, vyčistí pokožku, voňavé bylinky v kombinaci se solí napomohou relaxaci a uvolnění vyplašeného človíčka. Každá z bylinek trochu jinak působí, jiné účinky má růže, jiné měsíček, levandule či tymián, anebo rozmarýna. Každý si vybere, co je mu příjemnější. Poležte si v mořské vodě s bylinkami. Růže je obzvlášť voňavá bylinka.

 

Růže a sůl

 

Růže je symbol ženskosti a lásky.  Aroma růže je považováno za doslova královské. Tato královna květin je známá i pro své léčebné účinky. Květy růže mají totiž blahodárné účinky na pokožku, kterou vyživují a zvláčňují. Koupele z plátů růže zaručují svěžejší a celkově mladistvější vzhled pleti. Použití růže je zejména vhodné v případě vysušené pokožky. Květy růže také blahodárně působí na pokožku s rozšířenými póry.  

 

Koupelová sůl s růží

 

Růže je vhodná na všechny typy pokožky. Pro své zklidňující a zjemňující účinky je velmi vhodné použití zejména na citlivou pokožku, se sklonem k nepřiměřeným reakcím. Aroma růže je zklidňující, harmonizující. V dávných dobách byly koupele z růží používány pro vyčerpané dámy.  Koupele v soli s růží jsou skvělým prostředkem při předčasnému stárnutí pleti. 

 

Příprava koupele se solí a růží

 

1-2 polévkové lžíce nasypte do vany s teplou vodou. Poležte si 15-20 minut. Po koupeli se můžete, ale nemusíte (pokud vám to nevadí) osprchovat.

 

Připravte si královskou koupel, která bude nádherně vonět. Budete se současně božsky cítit, ale i skvěle vypadat!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: