Váženi zákazníci. V době od 28.6 do 7.7. čerpáme dovolenou. Zásilky odešleme 8.7.-9.7. Objednávky z doby od 10.7.-14.7., odešleme následující den. Jako poděkování za trpělivost od nás dostanete drobný dárek- přívěsek dle aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

Přírodní rostlinná silice Levandule 10 ml

Uklidňuje, působí blahodárně na psychiku, projasňuje myšlenky.

Skladem
Kód: 1017
Značka: Natura Grešík
137 Kč 113,22 Kč bez DPH

Levandule-Přírodní rostlinná silice Šiška s aromaolejem

 

Lavandula officinalis

Uklidňuje, působí blahodárně na psychiku, projasňuje myšlenky.

Koncentrovaná, čistá přírodní silice určená pro aromaterapii.

Je vědecky dokázáno, že prostředí, které příjemně voní, má pozitivní vliv na pracovní výkonnost a lepší náladu, esenciální oleje povzbuzují ducha, rozptylují negativní emoce.

Esenciální olej je aromatická těkavá tekutina pocházející z květů, semen, keřů. Získává se destilací( až 3 x) vodní parou. Nebo je surovina vystavena tlaku, teplotě, rozpouštědlům.

Vonné oleje provázejí lidstvo od dávných věků. Aromatické látky se používají pro náboženské rituály ve všech civilizacích na celém světě, na léčbu nemocí, na tělesné a duchovní potřeby, na balzamování.

Mocný vliv vůní

Vůně ovlivní vše od emocí až po kvalitu a délku života. Čich je jedním z 5 smyslů spojených přímo s limbickým lalokem mozku, centrem emoční kontroly, odkud Sůl s levandulípochází úzkost, deprese, strach, radost, hněv. Vůně vyvolává vzpomínky a emoce. Vůně působí na to, jak se cítí naše hormony, na chuť k jídlu, sexuální vzrušení, nákupní horečku...

Určeno do aromalampy či difuzeru.

 

Informace o vlivu vůní a výrobě difuzerů najdete na našich stránkách.

10 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: