Přírodní rostlinná silice Máta peprná 10 ml

Silně očisťující, podporuje koncentraci a osvěžuje

Skladem
Kód: 1014
Značka: Natura Grešík
103 Kč 85,12 Kč bez DPH

Máta peprnáSůl s vůní máty -dekorace

 

Mentha piperita

Přírodní rostlinná silice 

Silně očisťující, podporuje koncentraci a osvěžuje.

Je vědecky dokázáno, že prostředí, které příjemně voní, má pozitivní vliv na pracovní výkonnost a lepší náladu. Esenciální oleje povzbuzují ducha a rozptylují negativní emoce.

Esenciální olej je aromatická těkavá tekutina pocházející z květů, semen, keřů. Získává se destilací( až 3 x) vodní parou. Nebo je surovina vystavena tlaku, teplotě, rozpouštědlům.

Vonné oleje provázejí lidstvo od dávných věků. Aromatické látky se používají pro náboženské rituály ve všech civilizacích na celém světě, na léčbu nemocí, na tělesné a duchovní potřeby, na balzamování.

Mocný vliv vůní

Vůně ovlivní vše od emocí až po kvalitu a délku života. Čich je jedním z 5 smyslů spojených přímo s limbickým lalokem mozku, centrem emoční kontroly, odkud pochází úzkost, deprese, strach, radost, hněv. Vůně vyvolává vzpomínky a emoce. Vůně působí na hormony, chuť k jídlu, hubnutí, sexuální vzrušení.

Oleje rozptylované vzduchem mění strukturu molekul vytvářejících pachy, místo toho, aby je překrývaly. Zvyšují dostupnost kyslíku, produkují záporné ionty a uvolňují přirozený ozón.

Určeno do aromalampy či difuzeru.

 

Informace o vlivu vůní a výrobě difuzerů najdete na našich stránkách.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: