Váženi zákazníci. V době od 28.6 do 7.7. čerpáme dovolenou. Zásilky odešleme 8.7.-9.7. Objednávky z doby od 10.7.-14.7., odešleme následující den. Jako poděkování za trpělivost od nás dostanete drobný dárek- přívěsek dle aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

Přírodní rostlinná silice pomeranč 10 ml

Harmonizuje, zvyšuje pocit pohody, jemná příjemná vůně 

Momentálně nedostupné
Kód: 1020
Značka: Natura Grešík
76 Kč 62,81 Kč bez DPH

Pomeranč-přírodní rostlinná siliceDekorace s vůní pomeranče

 

Citrus aurantium

Harmonizuje, zvyšuje pocit pohody. Jemná a příjemná vůně právě rozkrojené hůry pomeranče.

Koncentrovaná, čistá přírodní silice určená pro aromaterapii.

Je vědecky dokázáno, že prostředí, které příjemně voní, má pozitivní vliv na pracovní výkonnost a lepší náladu, esenciální oleje povzbuzují ducha, rozptylují negativní emoce.

Esenciální olej je aromatická těkavá tekutina pocházející z květů, semen, keřů. Získává se destilací( až 3 x) vodní parou. Nebo je surovina vystavena tlaku, teplotě, rozpouštědlům.

 

Vonné oleje provázejí lidstvo od dávných věků. Aromatické látky se používají pro náboženské rituály ve všech civilizacích na celém světě, na léčbu nemocí, na tělesné a duchovní potřeby, na balzamování.

Mocný vliv vůní

Vůně ovlivní vše od emocí až po kvalitu a délku života. Čich je jedním z 5 smyslů spojených přímo s limbickým lalokem mozku, centrem emoční kontroly, odkud pochází úzkost, deprese, strach, radost, hněv. Vůně vyvolává vzpomínky a emoce. Vůně působí na hormony, chuť k jídlu, hubnutí (máta), sexuální vzrušení...

Určeno do aromalampy či difuzeru.

10 ml

Informace o vlivu vůní a výrobě difuzerů najdete na našich stránkách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: